Лукашенко пересяде з майбаха на аурус: візьме в кредит

43

«олександр лукашенко дав доручення замінити свій президентський автопарк, відмовитися від німецького maybach і закупити aurus». В кредит. Кредит надасть російський банк«,-написав головний редактор радіостанції» ехо москви ” олексій венедиктов у своєму telegram-каналі.

Венидиктов часом викладає в соцмережі цікаву інформацію. Ось і цього разу розохотив усіх, не пояснивши, на який саме автомобіль пересяде лукашенко і який банк надасть йому кредит.

Зараз aurus випускає броньований лімузин senat l700 (ціна — від 107 млн руб.), на якому їздить володимир путін, і седан senat s600 (ціна — від 24 млн руб.). Дилерами російського преміального бренду є компанії “авілон» і «панавто», а виробляють автомобілі в економічній зоні “алабуга” в татарстані.

Досі лукашенко пересувався на броньованому лімузині mercedes-maybach s 600 pullman guard w222, виготовленому за індивідуальним замовленням. Ступінь захисту автомобіля така, що він здатний витримати обстріл автоматною чергою. Через броню його вага перевищує 5 тонн.