Група Lotus почала розслідування щодо виконавчого директора

255

Авто новости

Виконавчий директор групи Lotus Дені Бахар вивільнений від власної посади у зв’язку з проведенням внутрішнього розслідування. Як інформує Autocar, діяльність Бахара на керівній посаді буде перевірена малайзійським холдингом DRB-Hicom, у якого у власності Lotus Cars. Скаргу на роботу менеджера власникам компанії направив сам англійський автовиробник.

Швейцарець турецького походження Дені Танер Бахар починав кар’єру як організатор змагань із ковзанярського спорту, а в кінці 2003 року він став директором Red Bull по корпоративним проектам. Згідно з непідтвердженими відомостями, якраз Бахар переконав власника компанії Дітріха Матешиц придбати команду Формули-1 Jaguar і перейменувати її в Red Bull Racing, а після цього стояв за приходом австрійської компанії в гоночну серію NASCAR.

У лютому 2007 року Бахар позбувся роботи, по закінченні чого Дені приєднався до Ferrari як комерційного директора.У відсутність Бахара тимчасовими начальниками групи Lotus призначені Лукман Ібрагім, Мохд Халід Аслам і юсуф Фарикулла, а асистувати їм буде фіндиректор компанії Русман Зайхан. Дені Бахара повідомили про усунення в останній момент: у п’ятницю, 25 травня, менеджер повинен був відкривати фірмовий салон Lotus в Монако, але незадовго до церемонії Бахара покликали в Куала-Лумпур, щоб сказати йому про початок внутрішнього розслідування.

У разі якщо DRB-Hicom не знайде підстав для звільнення власного співробітника, то акуратний дирекетор повернеться на роботу.Почавши працювати в групі Lotus, Бахар приступив до реалізації задуму щодо масштабного формуванню марки: Дені витратив велику кількість грошей на модернізацію модельного послідовності Lotus і запуск спортивних програм у різних спортивних дисциплінах. Інвестиції були такі величезні, що поглинули всю прибуток власника компанії, марки Proton, зробивши компанію збитковою. зараз Lotus Cars у власності приватного холдингу DRB-Hicom, що бажає позбутися від збиткового активу.У 2009 році Бахар уклав довгострокову угоду з групою Lotus: менеджер привів автовиробника в Формулу-1 в якості партнера команди Тоні Фернандеса, а після цього розірвав угоду з цією стайнею, переключившись на Renault.

По закінченні довгих судових слухань кілька Lotus змусила Фернандеса відмовитися від домагань на бренд Lotus, присвоївши це ім’я команді з Энстоуна. Однак, на початку 2012 року Lotus Cars припинила спонсорувати цю стайню.

lotusгруппаисполнительныйотношениерасследование

 • Листопад 26, 2018
 • коментарів 7
 • admin
 • Авто новини

коментарів 7


 • Mibei

  сміх сміхом, а при постійному зростанні населення землі їжа таки буде цінним ресурсом


  26.11.2018 у 16:23
  Увійдіть щоб відповісти


 • Fekus

  для цього йому треба хзаехать в укарину і отримати закордонний паспорт нового зразка:) Коли він біг оборав мерседес — таике ще не видавали:)


  27.11.2018 у 02:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Нікіфорова Вероніка

  Ти ща про який сутичці? з кндр? Або ти там вже ваивать зібрався?


  27.11.2018 у 20:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Абакумова Дар’я Захарівна

  Хто продав власність росії — повинен терпіти і не скаржитися


  28.11.2018 у 04:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Степан Григорович

  запитай у місцевих днр-івців, припинялася війна


  28.11.2018 в 12:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Arifym

  МИ РОСІЯНИ, ТОМУ ВСЕ ВИТЕРПИМО! НАВІТЬ ЛАЙНО ЇСТИ БУДЕМО, АЛЕ АМЕРИКАШКАМ НЕ ПОСТУПИМОСЯ!!! ТОМУ ЩО МИ ТЕЖ НАДДЕРЖАВА!!! НЕ ПОТРІБЕН НАМ ДОЛАР! У НАС ЮАНЬ БУДЕ!!! СВЕРХДЕРЖАВНО!!!


  28.11.2018 в 19:09
  Увійдіть щоб відповісти


 • Aurihuginn

  загуглил — таки снуп


  29.11.2018 у 07:36
  Увійдіть щоб відповісти