Mercedes вмонтує в свої автомобілі відеоігри

239

Не пізніше початку 2020 року в автомобілях Мерседес буде можливо зіграти в комп’ютерні ігри.

Mercedes вмонтує відеоігри в майбутні автомобілі, оснащені новою інформаційно-розважальною системою MBUX. За планами компанії вже не пізніше 2020 року в багатьох нових автомобілях буде можливість грати в комп’ютерні ігри.

Mario Kart в машині? Вже сьогодні Mercedes демонструє, що це можливо. Mercedes показав як виглядає гра на екрані інформаційно-розважальної системи MBUX на виставці Mobile World Congress (25-28 лютого 2019 року), яка проходить у Барселоні.

Як повідомив представник німецького бренду, для розробників відеоігор буде відкрита платформа MBUX. Вже через рік очікується поява перших комп’ютерних ігор для автомобілів.

Нагадаємо, що нове покоління інформаційно-розважальної системи MBUX з’явилося на новому поколінні Mercedes CLA. Вперше ж система з’явилася на новому поколінні А-класу. В якості прикладу на цьому автомобілі і була показана гра Маріо Карт. Правда зіграти в неї можна тільки, коли автомобіль знаходиться в припаркованому стані.

Гра з’являється на великому єдиному цифровому дисплеї приладової панелі. Рульове управління, прискорення і гальмування працює, так само як і при керуванні автомобілем за допомогою керма і педалей. Крім того підрульові перемикачі коробки передач служать в грі в якості кнопок дій віртуальної машини на екрані прибирання.

Mercedes вмонтує в свої автомобілі відеоігри

На початку віртуальної гонки навколишній світ змінюється з червоного на зелений. Вперед! Якщо картинг комп’ютерного персонажа прискорюється у машині несподівано включається вентиляція салону. Якщо картинг врізається або перевертається, ремінь безпеки натягується.

Рульове управління в грі дуже точне, реалістична графіка – не дивно, так як система MBUX оснащена відеокартою на процесорах Spielegigant NVIDIA. Приблизна продуктивність системи MBUX порівнянна з відео приставками Nintendo.

Mercedes Me

Mercedes вмонтує в свої автомобілі відеоігри

До початку 2020 року з’являться перші ігри для автомобілів Mercedes. Потім їх можна безкоштовно завантажити через онлайн-магазин Mercedes прямо з автомобіля. Скільки буде коштувати це задоволення компанія поки не повідомляє. Але навіщо автовиробникові знадобилося оснащувати автомобілі можливістю грати у відеоігри? Виявляється, сенс є. Особливо для тих автомобілів, які були створені для молодого покоління людей.

Наприклад, Mercedes CLA створений переважно для сучасних молодих людей.

Mercedes вмонтує в свої автомобілі відеоігри

А, як відомо, молоде покоління добре сприймають відеоігри, так як більшість з них виросло на комп’ютерних іграх.

Ринок ігор для смартфонів довгий час був прибутковим і залишається таким донині. Природно компанія Mercedes розраховує також заробляти на іграх.

Крім виробників ігор, компанія, можливо, буде залучати для своєї інформаційно-розважальної системи різних постачальників послуг. Для цього німці відкриють онлайн-платформу Mercedes Me для сторонніх провайдерів. Це, безумовно, призведе до появи численних нових сервісів і додатків для власників автомобілів Mercedes, які будуть завантажувати собі в машину різні програми.

Розпізнавання осіб і моніторинг здоров’я

Mercedes вмонтує в свої автомобілі відеоігри

До речі, сплатити завантаження програми або навіть покупку в інтернеті можна буде не виходячи з автомобіля. Для цього буде запущений онлайн-сервіс для покупок інтегрований прямо в автомобіль.

Аутентифікація для оплати найближчим часом може бути виконана з допомогою розпізнавання відбитків пальців на сенсорній панелі на рульовому колесі або за допомогою технології розпізнавання осіб, Однак для цього потрібна камера перед водієм. Поки такої камери немає.

Але вже сьогодні Mercedes тестує подібну камеру, якій незабаром будуть оснащуватися багато нові моделі. До речі, камеру також показали на виставці в Барселоні. Ця камера вміє не тільки розпізнавати обличчя, але а також вимірювати частоту серцевих скорочень. Це в майбутньому дозволить німецьким інженерам вбудувати в свої автомобілі нову систему безпеки, яка буде стежити за водієм, і в разі стресових ситуацій попереджати водія про небезпеку серцевого нападу.