Фольксваген готує новий крутий позашляховик на противагу легендарному Ленд Ровер Дефендер

415

2022 T-Rug – новий невмирущий позашляховик від Volkswagen (за чутками, це буде прямий суперник Land Rover Defender)

Німецький позашляховик від Фольксваген відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння, щоб застрибнути на електричну платформу.

Інформація про те, що Volkswagen готує нову лінійку, кістяком якої стануть електромобілі, побудовані на основі нової платформи MEB, дебютирующей в наступному році з компактним хетчбеком ID, вже стала фактом. Новий звіт, доступний на даний момент, опублікований журналом Auto Bild, вказує на те, що електрична модульна архітектура також буде використовуватися на новому неубиваемом і компетентному на бездоріжжі позашляховику, який вийде у 2022 році. Імовірно, модель отримає назву «T-Rug». На даний момент відомо, що нова модель буде пропонуватися як у трьох -, так і в п’ятидверному стилі кузова. Мета створення – розробка конкурента на противагу возрождаемому Land Rover Defender другого покоління або таким метрам внедорожья, як Jeep Wrangler.

Дивіться також: Вирішено – новий Land Rover Defender з’явиться в 2019 році!

Деталі за німецької новинки на даний момент туманні, але, мабуть, тридверна модель буде мати в довжину близько 4,5 метра, у той час як п’ятидверний варіант отримає розширену колісну базу загальною довжиною близько 4,85 метра.

Фольксваген готує новий крутий позашляховик на противагу легендарному Ленд Ровер Дефендер

Які будуть застосовуватися електромотори, якої потужності і в якій кількості, залишається таємницею, покритою мороком. Незважаючи на посилання від AutoBild на інсайдерську інформацію, німецької автоизданию не повідомили жодних значущих подробиць, крім гіпотетичного назви моделі – «T-Rug».

Втім, незважаючи на те що Auto Bild згадує, що позашляховик з нульовим рівнем викидів ще не схвалений для виробництва, експерти вже додумали за інженерів деякі найважливіші частини автомобіля. Наприклад, передбачається, що T-Rug отримає 2-моторну компонування з окремим електродвигуном на кожну вісь. Її можлива максимальна потужність повинна скласти близько 400 л. с., запас ходу також буде дорівнює 400 км.

Якщо незвичайного позашляховику дадуть зелене світло, як повідомляється, він отримає обмежено практичний інтер’єр з міцним пластиком, який ви зможете очистити навіть з допомогою мийки високого тиску.

Хоча всі ці ще не підтверджені деталі звучать дійсно цікаво, ми повіримо у велике майбутнє лише тоді, коли побачимо його своїми очима в реальному передсерійної версії. Правда в тому, що у Volkswagen Group зараз на гачку ще більш велика риба, оскільки він готується розгорнути свою армаду електрокарів міського призначення, а оскільки T-Rug не буде генерувати великий обсяг, то і пріоритету, як мінімум до 2022 року, у моделі точно не буде.

Рендеринг-фото на фотографії вище і на відео нижче від німецького автовидання Auto Bild.