Серцева здорова омега-3s, тепер існуюча в молоці, не просто, ловлять рибу

218

Научно

Тепер можливо включити риб’ячий жир в молоко і інші засновані на молочних продуктах напої в концентраціях досить високо, щоб викликати сердечне здоров’я, і не виробляючи смак або тривалість життя продукту, пропонує нове дослідження, видане в Журналі Молочної Науки.Не всі люди насолоджуються смаком риби, навіть з її великими сумами серцево-здорової омега 3 жирних кислоти. У той час як деякі люди уникають лосося і сардин, молоко є продуктом, який став втраченим в медичній промисловості за мільярд доларів.

Дослідники в Політехнічному інституті та університеті штату Вірджинія провели дослідження з 25 учасниками, проанализировавшими чаші на одну унцію стандартного молока на два відсотки, складеного з 78 олій для виробництва маргарину частин до 22 риб’ячому жиру частин при інституційно схвалених умовах дослідження.Молоко пройшло тест сопіння. Сьюзен Е. Дункан, викладач науки про продукти харчування і технології в Коледжі Сільського господарства і Наук про життя, пояснила:«Ми не могли знайти відмінності в ароматі.

Ми були стурбовані, що риб’ячий жир перенесе хімічний процес, названий окисленням, яке скоротило термін придатності молока, або молоко отримає картон або намалює аромат шляхом реакції з риб’ячим жиром. Здається, що у нас є продукт, який стабільний без хімічного смаку або запаху».Дослідники перевірили чотири різних відносини олії для виробництва маргарину до риб’ячого жиру у створенні пастеризованих, укріплених жирною кислотою напоїв.

Формула не мала ніякого запаху і послала його п’є 432 міліграма серцево-здорових жирних кислот за чашу, майже 500 міліграм щодня призначаються для здорових людей, відповідно багатьом відомим рекомендацій. Американське міністерство сільського господарства щодня рекомендує 250-миллиграммовое споживання для дорослих.Попередні дослідження встановили ту омегу, яка 3 жирних кислоти, вигідні в наступному:запобігання коронарної болезнисокращение воспаленияпомощь младенческому мозговому развитиюподдержание функції мозгаАмериканская Серцева Асоціація пропонує є дві порції жирної риби щотижня, посилаючись на дослідження, яке показало омегу, 3 жирних кислоти знижують ризик потенційно небезпечних для життя серцевих аритмій, триглицеридных рівнів зменшення, повільного розвитку атеросклеротичної бляшки, і помірно знижують кров’яний тиск.

Риба не популярна у всіх, залишаючи простір для нових продуктів і напоїв, укріплених з омегою-3s на зростаючому ринку. Продають аналітики пророкують продажу, щоб витягнутися $3 мільярди в 2016.Дункан сказав:«Я думаю, що молочна промисловість може подивитися на наше дослідження і визначити, ймовірно змінити свої продукти.

Я хотів би допомогти людям, які полюбляють молоко, йогурт і молочні продукти, які мають внутрішню харчову цінність, звертаються до додаткової потреби в їх дієтах, особливо якщо їм не подобається їсти рибу або не могти собі дозволити її. Однією з цією молочної порції день очевидно достатньо, щоб витримати досить безперервної омеги 3, щоб принести користь серцевому здоров’ю».

Якби продукт цього типу задовольняє споживачів, автори вважають, що наступний крок мав би спостерігати групи волонтерів в епідеміологічному дослідженні дослідження ефекти їжі на наслідки для здоров’я.

здоровыйомегсердечнаятеперь

 • Березень 6, 2018
 • коментарів 13
 • admin
 • Науково

коментарів 13


 • Vokazahn

  А хто в курсі, шо там можна було раніше такого зробити 11-го числа?


  06.03.2018 в 19:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Galabar

  РОСИСЬКА ІМПЕРІЯ!!! БРАТИ ПОМОЛИМОСЯ НА НАШОГО КОРОТУНА ВСІЄЇ РУСІ ВВХ!!!! СЬОГОДНІ МОЛИТВУ ПОВИННІ ЗАТВЕРДИТИ!!!!


  07.03.2018 у 07:10
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mofym

  Слабаки, срср за 20 років планиновал не обігнати америку, а побудувати комунізм :))


  07.03.2018 в 14:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Никифор Титович

  Відповідь неправильна. Закон — що побажав ближнього, отримуєш сам — ЗАВЖДИ виконується. не тільки серед людей. Закон функціонування систем, древні помітили і назвали Закон Божий. Бережи себе, побажай людям нового щастя в новому році.


  07.03.2018 в 22:28
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bulv

  якщо конкретно сьогодні — реальні санкції проти росії. у сенсі удар рублем


  08.03.2018 у 06:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Позона Христина

  до речі, коли з Чонгара йшли російські військові теж унітази спистили. Напевно хотіли в рідну село привезти дивина :)))


  08.03.2018 в 15:18
  Увійдіть щоб відповісти


 • Панков Євген

  я натякаю на те, що в україні у вас у місцевої влади були ті кого ви самі вибирали


  09.03.2018 у 04:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Baghma

  Квадратний коло — да зарплату треба платити тим дармоедам шо так шо так, особливого збитку не буде, не верб у 100 лямів, хіба шо туди на пижжение закладені гроші ?


  09.03.2018 в 13:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Arashilrajas

  якщо буде выдвигуть свою кандидатуру то буду швидше за все. А шо?


  09.03.2018 в 22:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shaktimi

  Ти краще йди далі стегенця продавай жабийглаз, ти наступний, лялька на руці Хутина!


  10.03.2018 в 09:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Губанова Софія

  дві митниці і 5 годин до шарму автобусом? Чет мені здається не дуже варіант


  10.03.2018 в 12:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kelegra

  Будь ласка, після прийому ліків і уколів приходьте ще! Будеш сміятися зі своїми ватними товаришами!


  10.03.2018 у 20:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Faull

  Я не прав? Навіщо це питарье мотоциклетне туди їхали? Потрясти писписьками, нагадати що виграли війну, бо ща пишатися нічим


  11.03.2018 в 15:08
  Увійдіть щоб відповісти