Догралися: сочинські пранкери не змогли «зламати тарифи таксистам

191

Як пранкери вирішили спровокувати таксистів в Сочі на конфлікт.

Сочинські гарячі хлопці вирішили заПоради жарту (або не знаємо, для чого ще) провести в Сочі розіграш над місцевими таксистами. У підсумку, як це і слід було очікувати, пранкерские приколи призвели до конфлікту.

Отже, передісторія цього троллінгу таксистів. Два пранкери вирішили «зламати тарифи» місцевим таксистам в місті Сочі, розігравши заздалегідь сплановану сцену. Один з пранкерів підходив до таксиста і питав, скільки коштує поїздка до певного місця в Сочі.

Догралися: сочинські пранкери не змогли «зламати тарифи таксистам

У підсумку таксисти, нічого не підозрюючи, тПорадиційно ломили цінник (улюблене заняття місцевих бомбив). У цей момент до них підходив другий пранкер і, зображуючи іншого таксиста, пропонував відвезти «клієнта» за копійки, збиваючи оголошений цінник і мотивуючи це тим, що нібито він працює на електрокарі і може дозволити собі возити людей недорого.

Відео з каналу Каха і Серго, YouTube

Незважаючи на те що це був розіграш, про якому таксисти, звичайно ж, не знали, логічно було припустити, що подібне збивання цінників у місцевих таксистів викличе бурю емоцій.

Природно, місцеві бомбили не мовчали, вступаючи в конфлікт з лжетаксистом.

При черговій зйомці місцеві таксисти вирішили провчити липового бомбилу, озброївшись монтировками. Пранкери, захищаючись, були змушені застосувати «травмат» (травматична зброя самозахисту).

Найцікавіше, а на що хлопці розраховували? Так, місцеві таксисти, звичайно, не надійшли культурно і законно, взявшись за монтування. Але «веселим хлопцям» треба було думати головою, з ким вони збираються жартувати. Це все одно що жартувати з далекобійниками.

Так, у багатьох містах Росії місцеві таксисти окупували багато солодкі території («хлібні» місця) і роздувають в результаті цінники. Особливо це актуально, де не сильно розвинений сервіс Яндекс.таксі або Über. Але Сочі давно вже славляться особливою тарифікацією місцевих таксистів. Однак це не означає, що потрібно було так глумитися над бомбилами, які, як відомо, жарти не завжди розуміють. Загалом, ми не схвалюємо подібні приколи.