2020 Toyota Supra: показана серійна модель

235

Шпигунські фотографії серійної версії Тойота Супра потрапили в Мережу

Агресивний дизайн передньої частини довгоочікуваної і такої тривалої прем’єри японського спорткупе залишився вірним концепції FT-1. У серійної моделі, яка потрапила в поле зору фотошпигунів, вгадуються риси легендарного предка і нові віяння автомобільної моди.

Залишився місяць до того моменту, коли відбудеться прем’єра відродженої версії стародавнього спорткара, за яким сохла вся молодь, фанатевшая автомобілями в кінці 90-х – початку нульових років.

На цей раз точно… На цей раз японці вже не брешуть? Обіцяють начебто показати реальну версію спорткара через місяць, на Детройтському автосалоні, в січні 2019 року. Але скільки разів вони обіцяли, але не стримували своїх обіцянок!

Але мабуть, через місяць ми таки дійсно подивимося на новинку. Доказом тому стала раптово з’явилася на форумі «SupraMKV» фотографія готується до відправки автомобіля. Ніякого камуфляжу – це раз. Друге – це точно не концепт-кар, а серійна модель.

Альтер его BMW Z4 був спійманий в кузові вантажівки. На фотографії можна гарненько розглянути агресивний дизайн передньої частини, натхненний, як ми вже згадували раніше, концепцією FT-1 майже п’ять років тому. Порівняйте два автомобіля пліч-о-пліч – схожість очевидна, аж до внутрішнього малюнка фар:

2020 Toyota Supra: показана серійна модель2020 Toyota Supra: показана серійна модель

У серійної версії автомобіля для доріг загострений «ніс» отримав більш плавні, м’які лінії, світлодіодні фари також стали трохи більше, а капот має менш драматичну структуру і на ньому відсутній прозоре вікно зверху.

Бокові нижні повітрозабірники на бампері виглядають приблизно такими ж великими, як і на концепт FT-1, але при цьому по центру додано ще один отвір, що надає серійної Supra ще більш агресивний вигляд порівняно з концепт-каром. Красиво. Але! Куди буде кріпитися номерний знак?

Ну як, подобається те, що ви побачили? Проголосуйте, нам цікаво знати думку наших читачів.