11 речей, які не люблять хороші водії

287

Що дратує досвідчених водіїв на дорозі?

Багато досвідчені водії іноді дивуються, скільки на дорозі йолопів і тим, кому продали права. Ні, звичайно, більшість водіїв зі стажем розуміють, що за кермом чимало новачків, яким можна пробачити помилки. Але, на жаль, на дорозі чимало й тих, хто, навіть будучи досвідченим водієм, що вчиняє низку дій, які можуть вивести будь-кого. Ось цей список речей, які найбільше не люблять бувалі водії.

1. Коли хтось робить поворот або перестроювання без належної сигналізації поворотниками

11 речей, які не люблять хороші водії

Вас дратують водії, які забувають або не вважають за потрібне включати поворотники при перестроюванні або повороті? Звичайно, це нервує всіх. Навіть водіїв-новачків. Але ще більше подібна поведінка виводить з себе досвідчених водіїв, які в шоці від того, що зараз відбувається на дорогах. Найжахливіше, що подібний анархізм на дорозі зараз чомусь в моді. Багато молоді водії взагалі не вважають за потрібне включати поворотники.

2. Люди різко перебудовуються зі смуги в смугу

11 речей, які не люблять хороші водії

Ось ще один з найбільших подразників на дорозі. Мова йде про гру в шашечки, які так люблять молоді недосвідчені водії. Мало того що подібна манера водіння дратує всіх без винятку нормальних водіїв, але і ще створює ризик ДТП. На жаль, любителі шашок забувають, що подібна манера керування автомобілем потрапляє під ознаки агресивного водіння.

3. Дальнє світло

11 речей, які не люблять хороші водії

Що ще часто дратує досвідчених водіїв? Звичайно, ті водії, які не вважають за потрібне вимикати дальнє світло фар. Останнім часом на дорозі все частіше стали попадатися молоді водії, які не бажають їздити на ближньому світлі. Невже їм невтямки, що дальнє світло засліплює зустрічний потік автомобілів? На жаль, такі водії взагалі нічого не хочуть розуміти, поки їх дальнє світло не спровокує аварію.

4. Коли автомобіль надто довго не може виїхати зі смуги розгону, щоб злитися з основним рухом, а потім в останній момент різко виїжджає, перетинаючи всі смуги дороги, щоб відразу ж перебудуватися в швидкісну смугу

11 речей, які не люблять хороші водії

Ви напевно не раз зустрічали таких водіїв, які довго туплять в смузі розгону і тільки в останній момент, коли їх смуга закінчується, різко виїжджають на основну дорогу і починають по діагоналі рухатися в бік швидкісний лівої смуги, перекриваючи шлях всім учасникам дорожнього руху. Це дратує всіх водіїв. Але більше всього виводять подібні дії досвідчених водіїв, для яких така поведінка є неприйнятною. Мало того, що подібними маневрами водії порушують закон і показують свою неповагу до інших учасників дорожнього руху, так ще часто провокують ДТП.

5. Коли хтось під’їжджає впритул ззаду до автомобіля

11 речей, які не люблять хороші водії

Ви виходите з себе, коли під час руху вашої машини ззаду хтось під’їжджає занадто близько? Багато молоді водії подібна поведінка на дорозі не помічають. Але досвідчені водії знають, що такими діями за кермом водій-липучка створює небезпечну ситуацію. Так, в екстреному випадку автомобіль, занадто наблизився до іншої машині, просто не встигне зупинитися.

6. Коли загорівся зелений сигнал світлофора … але попереду стоїть автомобіль, водій якого спить в одному черевику

11 речей, які не люблять хороші водії

Як часто вам трапляються на дорозі неуважні водії, які постійно відволікаються? Особливо дратують водіїв, які поважають інших учасників дорожнього руху дотримуються ПДР, автомобілісти, які туплять на світлофорах (стоять на місці, коли загорівся зелений сигнал). На жаль, така поведінка призводить до того, що на зелений сигнал світлофора встигають проїхати трохи автомобілів. Так з нічого та створюються затори.

7. Кричуща неповага до правил на перехресті

11 речей, які не люблять хороші водії

Багато досвідчені водії, які знаходяться за кермом вже як мінімум 20-30 років, в шоці від сьогоднішнього поведінки на дорозі багатьох молодих водіїв, які нехтують Правилами дорожнього руху, не дотримуючись правил проїзду перехресть. У підсумку найчастішою причиною ДТП є недотримання ПРАВИЛ дорожнього руху при проїзді перехресть. На жаль, для деяких водіїв, які ігнорують правила дорожнього руху на перехрестях, доходить все дуже пізно.

8. Коли хтось перед вами різко і без причини натискає на гальма

11 речей, які не люблять хороші водії

Ми знаємо, що різко натискати педаль гальма необхідно тільки в крайніх випадках, коли потрібно, наприклад, уникнути зіткнення. Але немає. На дорозі є чимало водіїв, які від нічого робити можуть різко ні з того ні з сього вжать педаль гальма в підлогу. У підсумку ззаду йдуть водії змушені перевіряти ефективність гальмівної системи своїх автомобілів. Це дратує багатьох водіїв. Є, правда, й такі, яким подібна поведінка до лампочки. Але таким водіям чомусь невтямки, що таке безпричинне різке гальмування може призвести до ДТП.

9. Коли водії забули, що в їх машині є багато передач

11 речей, які не люблять хороші водії

Напевно ви не раз зустрічали якусь блондинку або т. п., які плетуться занадто повільно на одній швидкості, боячись всіх навколо. Це дуже дратує.

10. Коли хтось починає зупинятися в лівій швидкісній смузі

11 речей, які не люблять хороші водії

Вас дратують водії, для яких ліва смуга нічим не відрізняється від правої? Причому є і такі, які можуть в лівій смузі майже зупинитися. На жаль, в останні роки таких повільних водіїв, які не поважають інших учасників дорожнього руху, стало дуже багато. А виною всьому нехтування ПДР або їх незнання.

11. І, звичайно, коли люди використовують свої телефони за кермом

11 речей, які не люблять хороші водії

Таке відчуття, що в нашій країні взагалі не діє заборона на використання мобільного телефону під час руху. Ви подивіться, що твориться на дорозі. Всі без усякого побоювання використовують смартфони під час руху. Причому більшість автолюбителів знають, як сильно телефони відволікають від водіння. Але все одно ніхто не згадує, що використання смартфона за кермом – це порушення закону. Коли ж в нашій країні стане немодно порушувати закони?