Вкрай змішані враження від покупки машини за таку ціну

13

Мій відгук про hyundai solaris 1.6 elegance, яку купив у квітні 2021 за 1 млн 176 тис.рублів, плюс додатково 60 тис. Рублів. Буду короткий і постараюся все викласти стисло і точно. Я водій досвідчений, за своє життя експлуатував всякі машини: були у мене і старі вбиті, були і останніх років випуску.

Останнім часом їздив на opel astra j gtc, але ось в двадцять першому році вирішив змінити автомобіль. Вибирав авто за такими критеріями: коробка передач-автомат, потужність мотора якомога вище, ну і щоб в наявності були клімат-контроль і круїз-контроль. За ціною щоб не перевищував 1 млн 250 тисяч руб.

Відгук про hyundai solaris 1.6 (123 к.с.) at 2021

Вибір нового соляриса викликав у мене суперечливі почуття. Спочатку пройдуся по позитивних аспектах. Перше-мені дуже сподобалася робота акпп. Друге-на авто встановлений найпотужніший атмосферний двигун в цьому класі автомобілів.

Щодо надійності останнього нічого поки не можна сказати з упевненістю, це перевіримо по ходу експлуатації. Але одне можу стверджувати-їздові якості на висоті, движок 1.6 на 123 к.с. Працює відмінно. Ну і третє-чудова світлодіодна оптика.

Тепер те, що я б назвав мінусами. Перше і головне: мене вкрай вразила неякісна обробка салону, матеріали – просто плакати хочеться. Це, напевно, найгірші матеріали не тільки в своєму класі, але і взагалі в порівнянні з усіма автомобілями, в яких я тільки їздив. Я не бачив нічого огидніше, навіть в ваз 2018 і то обробка залишає краще враження.

З приводу збірки нарікань немає — тут все в порядку. Скрипів особливих не спостерігається, але пластик такий, що нігтем проведеш і залишаються подряпини. Далі-шумоізоляції в солярисі немає від слова взагалі, так що тим, хто зважиться його купити раджу відразу ж ставити шумку. Сам я це збираюся зробити трохи пізніше.

Третій великий мінус – на автомобіль не встановили атермальне скло. Там стоїть просте скло, як віконне. Тому якщо опинитеся на сонці, то можна розплавитися. Я сам поставив атермальні скла на лобове і тонував заднє.

Тепер ті якості хендая соляріс, які можна вважати ні поганими, ні хорошими, а щось середнє. Двигун назвав би досить потужним, але супер прискорення не дочекаєтеся. Роботу підвіски теж назву досить задовільною.

До рульового управління претензій немає-дорогу машина тримає, хоча і не сказати, що ідеально. Задня балка підвіски тут як на елантрі, керованість хороша, задня частина машини не виляє.

Клімат-контроль, як мені здалося, працює трохи понад необхідне, холоду наганяє більше, ніж потрібно. Але він може працювати за різними алгоритмами в залежності від ситуації, мені це сподобалося. Средненькой здалася аудіосистема, хоча звуки йдуть з шести динаміків, але особливого враження не справляє.

Щоб підвести підсумок, скажу, що в 2021 році купувати новий автомобіль стало тією ще проблемою. Можу дати пораду — якщо задумали придбати хендай соляріс, то беріть машину з 1,6-літровим мотором і акпп, при наявності якісної led оптики. На механіці я взагалі варіант би не розглядав.

На закінчення кілька слів. Вибирати зараз новий автомобіль стало важко. Від придбання у мене вкрай змішані враження. Начебто машина мої очікування в цілому виправдовує, непогано їде, але ось обробка інтер’єру здалася просто трешем, а ціна при цьому досить висока.

Фото auto.ru