Військові провели успішні випробування баггі сармат-2 на базі ниви

8

Прес-служба міноборони рф повідомляє, що на недавніх навчаннях в нижегородській області були протестовані новітні баггі сармат-2.

Дана модель розроблена фахівцями підмосковного окб “техніка” на базі позашляховика lada niva. Вона має власний кузов без дверей і даху. Призначена така машина для штурмових загонів сил спеціальних операцій.

Сармат – 2 придатний до експлуатації в гірських районах висотою до 3 100 метрів над рівнем моря. При цьому баггі здатне долати перевали висотою до 4 500 м.його вантажопідйомність становить 600 кг, при загальній допустимій масі авто близько 2 000 кг.

Салон всюдихода розрахований на трьох бійців в повній амуніції. При цьому машина укомплектована 12,7-міліметровими кулеметами “корд«, а також гранатометами агс-17»полум’я”.

В рух баггі приводить 1,7-літровий двигун ваз-21214 потужністю 80 к.с., що працює в зв’язці з п’ятиступінчастою мкпп. Плюс машина має блокування міжосьового і міжколісного диференціалів.

Сармат-2 здатний розвивати швидкість до 130 км/год, при цьому його можна транспортувати по повітрю вертольотами армійської авіації (на зовнішній підвісці).