У києві власник tesla без дозволу протестував новітній автопілот і показав це на відео

9

Tesla в даний час тестує бета-версію системи повного автопілота (full self-driving). Однак українському автомобілісту вдалося покататися в цьому режимі вже зараз, до її офіційного запуску. І ось його враження.

Власник електрокара тесла скористався даними програмного забезпечення, які злили в мережу хакери. Він встановив його на свій електрокар і проїхав у режимі повного автопілота вулицями києва (від червоного корпусу університету шевченка до львівської площі). Всю поїздку водій записав на відео, доповнивши її коментарями про роботу системи, пише autocentre.ua.

Автопілот проявив себе з кращого боку. Система розпізнавала сигнали світлофорів і дорожню розмітку (у разі її відсутності створювала власну на основі карт). Також вона враховувала маневри сусідніх і зустрічних автомобілів, утримуючи машину на безпечній відстані від них. Поведінка на перехрестях теж була впевнена. Так що нарікань на роботу у власника не виникло.

Незважаючи на масу позитивних моментів, своїми діями український водій привернув увагу представників американської компанії. Вся справа в тому, що тестувати цю бета-версію можуть тільки певні особи і в встановлених виробником регіонах. Україна в цей список не входить. Тому використовувати автопілот в нашій країні небезпечно, а tesla нести за це відповідальність не буде.