Спеціальні Інструменти та обладнання для станцій ТО

5-4-2021

Професійні інструменти-незамінна річ в будь-якому автосервісі або гаражі автолюбителя. З ними Вам не складе великих труднощів швидко відкрутити болти для заміни деталей, зливу машинних рідин або ж простої заміни колеса. Вони значно спростять і прискорять роботу у вашому гаражі або автосервісі.
Що б здійснити покупку в інтернет -магазині компанії MSG EQUIPMENT, Вам достатньо звернутися за посиланням servicems.com.ua, або зателефонувати і наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі питання і допоможуть визначитися з правильним вибором.

Інструменти для автосервісу використовуються для виконання ряду завдань при виробництві, ремонті і обслуговуванні автотранспорту. У номенклатурі представлений Ручний інструмент для автосервісу, пневматичний і електроінструмент. Він широко використовується на підприємствах дерево – і металообробки, в нафтопереробних галузях, машинобудуванні та авторемонтних майстернях.

Спец інструменти для автосервісу-незамінні помічники для ремонту автомобілів будь-якої моделі і комплектації. Невелика поломка або серйозне пошкодження автомобіля не проблема, якщо вони є в арсеналі автосервісу. Всі товари, представлені на сторінках нашого каталогу, відповідають найсуворішим вимогам по надійності і довговічності, виготовляються з якісних матеріалів і задовольняють потребам будь-якого автосервісу.

Набори інструментів-це комфортне рішення для справжнього професіонала. У наборі ви знайдете все необхідне для виконання ремонтних і обслуговуючих процесів. У нашій компанії ви можете придбати Набір для автомайстерні в ящику, лотку або валізі, що забезпечують порядок і мобільність. Так само можна відразу придбати Візки для автосервісу. Такі набори припадуть до місця не тільки на підприємствах, але і в багажнику вашого автомобіля – для усунення поломок в дорозі. Якість і надійність гарантується виробником.

Якщо вам знадобиться ремонт інструменту, то ми теж зможемо Вам допомогти.

Незважаючи на постійне впровадження нових технологій і супертехнологічного обладнання для автосервісів, Ручний інструмент був і залишається незамінним для дрібного ремонту автомобілів і нерідко дозволяє усунути проблему навіть в тому випадку, де не справляються електрика і пневматика.

Чому цей інструмент-професійний?
Він виготовляється з високоякісної сталі, що гарантує тривалий термін служби навіть при інтенсивному використанні. Вся продукція, будь то ручний інструмент, пневмо-або Електроінструмент, проста і зручна в застосуванні, забезпечує ефективну роботу автосервісів і машинобудівних підприємств протягом тривалого часу і високої інтенсивності застосування.

Переваги покупки в компанії MSG EQUIPMENT


Всі пропоновані нами товари характеризуються високою якістю і видатними експлуатаційними властивостями. У нас ви зможете придбати потрібний інструмент на вигідних умовах за обґрунтованою ціною. Продукція поставляється з гарантією. Фахівці компанії MSG EQUIPMENT також готові надати вам вичерпну інформацію про представлені товари, проконсультувати щодо використання професійного інструменту-слюсарного, монтажного, електричного та пневматичного.

Зробивши покупку в компанії, ви отримаєте надійного помічника, без якого не обійтися в роботі.