Більш високі Показники Раку Серед Робітників Порятунку І Відновлення 9/11

219

Научно

Існує більш висока захворюваність раком простати і щитовидної залози, а також множинної мієломної хворобою, серед робітників порятунку і відновлення, вдохнувших пари і пил після терористичної атаки Всесвітнього торгового центру, дослідники від Департаменту охорони здоров’я та психічного здоров’я Нью-Йорка повідомили у ДОВГІЙ БАВОВНЯНОЇ ОДЯЗІ (Журнал американської Медичної асоціації).Ніякі статистично значні збільшені ставки не були знайдені для всіх об’єднаних місць раку, додали автори.

На трьох типах ставок раку, дійсно повышавшихся, вони підкреслюють, що їх результати дослідження повинні бути розглянуті з обережністю з ряду причин. Наприклад, вони ґрунтувалися на дуже небагатьох випадках раку, короткий подальший час, і небагатьох багаторазових порівняннях.Дослідники написали як довідкова інформація:«Терористичні атаки на Всесвітній торговий центр (WTC) 11 вересня 2001, забрали більше ніж 2 700 життів і піддали сотням тисяч людей, щоб вичистити, зубний наліт, розпиляні будівельні матеріали, і потенційно токсична емісія, закінчившись коротше кажучи і середньострокове вплив на здоров’я».

Пил, аерозолі і дим, що стався від зубного нальоту Веж-близнюків, містили складні суміші мінливих хімікатів і часток — багато з них хімічних в даний час класифікуються як підозрювані канцерогенні речовини. Канцерогенна речовина є що викликає рак речовиною або речовиною.

Робочі порятунку/відновлення вдихнули складні суміші мінливих хімікатів і частицОни автори написали: «Наявність канцерогенних агентів вказує на можливість, що виділення до середовища WTC могло в кінцевому рахунку призвести до ракових утворень».Деякі попередні дослідження показали більш високі показники раку серед підгруп рятувальників. У вересні 2011 доктор Девід Дж.

Презэнт, головний санітарний інспектор відділу пожежної охорони Нью-Йорка, написав у Скальпелі, що у пожежних чоловічої статі, залучених у порятунок і відновлення після 9/11, був більш високий рівень раку порівняно з іншою частиною населення. Інша стаття в журналі знайшла, що у рятувальників, яким піддають, і цивільних осіб є більш низький рівень смертності, ніж решта населення Нью-Йорк-Сіті.

Джихуи, M. B. B. S. M. Sc., і команда виконала дослідження, щоб визначити те, що рівень раку є серед WTC (Всесвітній торговий центр) порятунком і робочими відновлення, а також волонтерами. Вони також включали дані по людям, які не взяли участь ні в якій роботі спасіння або відновлення. Дослідження включало 55 778 мешканців, зареєстрованих у медичній Реєстрації Всесвітнього торгового центру в 2003-2004.

21,850 з них були робочими порятунку і відновлення. Вони були з усіма, включаючи 33 928 осіб, не залучених у будь-яку роботу порятунку/відновлення, супроводжувану від прийому до кінця 2008. Вони зробили порівняння в межах груп людей, що використовують діапазон моделей, і також спробували визначити, чи могла б бути зв’язок між інтенсивністю виділення WTC і певними раковими утвореннями.Вони зібрали і досліджували дані від 11 державних реєстратур раку, щоб ідентифікувати і зв’язати випадки раку.

Вони вирахували SIRS (стандартизовані відносини рівня) з 2003-2008 ставками штату Нью-Йорк як посилання і сконцентрувалися на ракових утвореннях, діагностованих у 2007-2008 як є найбільш вірогідним, яке буде пов’язане з виділенням під час 9/11 і його наслідки.Вони також виявили відмінності в сайт-специфічний і рівні захворюваності між робочими рятувального відновлення WTC і населенням штату Нью-Йорк у 2007-2008.До кінця 2008:

Серед 55 778 мають право абітурієнтів було 1 187 випадків раку инцидента37% (439) з цих ракових утворень інциденту були діагностовані у робочих порятунку і відновлення, і 63% (748) серед учасники порятунку/відновлення

Через всі ракові утворення середина (медіана) вік для діагнозу раку будь-якого виду становив 57 летДля всіх місць, об’єднаних не було ніякої значної різниці в повному раку (жодного виду) між період до кінця 2006 і 2007-2008 (більш пізній період)

Три з 23 досліджених місць раку бачили більш високі показники під час більш пізнього періоду. Вони були при раку простати, раку щитовидної залози та множинною мієломної болезниРак щитовидної залози був також значно вище під час більш раннього періоду

Автори написали:«Ніякої збільшений рівень не спостерігалося у 2007-2008 серед не залучених до спасіння/відновлення. Використовуючи порівняння в межах контингенту, інтенсивність виділення Всесвітнього торгового центру не була значно пов’язана з раком легенів, простати, щитовидної залози, неходжкінської лімфоми або гематологічного раку ні в одній групі.Враховуючи відносно короткий подальший час і відсутність даних по скринінгу та іншим факторам ризику, збільшення ракових утворень в простаті і щитовидній залозі і множинної мієломної хвороби повинне інтерпретуватися з обережністю.

Етіологічна роль виділень WTC при цих 3 випадках раку неясна. Більш тривале спостереження робочих порятунку/відновлення та учасників, не залучених до спасіння/відновлення, необхідно з увагою до відібраних місцях раку і досліджувати ризик на ракові утворення з типово довгими періодами очікування.”

болеевысокийпоказательсреди

 • Серпень 6, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Mecage

  заголовок і стаття суперечать один одному, не? ?


  06.08.2018 в 21:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Marisar

  В раді повно ідіотів, які не розуміють що закон плевый, а потім будуть кричати шо пачиму нам не скасували візи.


  07.08.2018 у 05:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Jordred

  Ви порушуєте правила ресурсу і будете забанені.


  07.08.2018 в 19:34
  Увійдіть щоб відповісти


 • Агафон Титович

  Я вважаю що заборону чоловікам заходити в жіночу душову — це чистої води сексизм! Кому можна поскаржитися? :))


  08.08.2018 у 01:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Євдокимова Анна

  Отрути, ти нам розкажи як ви до Гепи докотилися, а потім ми тобі розповімо :))


  08.08.2018 в 12:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Starsinger

  Привіт :)) Я ж хочу почути розгорнутий коментар з методички :))


  08.08.2018 в 15:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Тализін Порфирій

  ахаха 100%


  08.08.2018 в 21:37
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ольга Владленівна

  Крім мавпувати, більше нічого не вмієш? )))


  09.08.2018 у 05:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gavinratus

  Ви до мене не байдужі!!! На коліна перед государем твоїм!!! Пукиным карликом!!!!


  09.08.2018 в 19:11
  Увійдіть щоб відповісти