Від того, як ви тримаєте кермо, залежить, чи будете ви травмовані чи ні при аварії

204

Ось чому треба тримати кермо на положенні 9-3.

Як ви думаєте, що відчувають люди, які заново вчаться водити автомобіль після 10-річної перерви? Адже виходить, що ті, хто довгий час не сідав за кермо, не знають, як змінилися за цей час автомобілі. Так, сучасні автомобілі стали більш комфортними: кермо легше, гальма краще плюс купа помічників. Особливо камера заднього виду, яка, з одного боку, спростила процес паркування, але, з іншого боку, обленила водіїв.

Багато автолюбителі тепер не можуть припаркуватися без камери. У часи! Але найжахливіше, що, сідаючи за кермо сучасного авто, ви розумієте, що тримати кермо на положенні «10 і 2» більше незручно. Мало того, ви ризикуєте в разі аварії серйозно пошкодити ваші руки, якщо будете тримати їх у цьому положенні, до якого звикли всі водії, які навчалися в автошколах більше 15 років тому.

Справа в тому, що ергономіка рульового колеса в сучасних автомобілях зараз більше підходить до положення рук «9 і 3». Всі автовиробники, проектуючи рульове колесо, тепер дотримуються саме цього значення.

Так що положення рук «10 і 2» тепер не дуже зручне. Ваші руки в цьому положенні в сучасних автомобілях будуть швидко втомлюватися.

Але це ще півбіди. Так, за даними NBC News, в результаті досліджень з’ясувалося, що якщо ви будете тримати руки на кермі в сучасному автомобілі на положенні «10 і 2», то ризикуєте отримати серйозні травми при ДТП. Справа в тому, що водійська подушка безпеки, якої сьогодні оснащуються всі автомобілі, призначена для захисту вашої голови і грудей при аварії. Але якщо ваші руки занадто високо на кермі, подушка безпеки при спрацьовуванні може вдарити вам прямо в обличчя, що неминуче призведе до травм.

Також хімічна реакція, яка відбувається при спрацьовуванні подушки безпеки, може пошкодити руки водія, якщо вони будуть знаходитися дуже високо. Жахливо, але іноді подібний вплив хімії подушки безпеки призводило до ампутації рук.

Так що привчіть себе (або переучите, якщо ви представник старої школи водіння) до положення рук на «9 і 3». Як повідомляє NBC News, ця позиція більш ергономічна, що дозволяє водієві краще контролювати автомобіль.