Новий land rover defender перетворять на рідкісний і дорогий кабріолет

22

Всі п’ять кабріолетів побудують на основі «коротких» land rover defender 90. Тим оформлення три: côte d’azur, solihull sand і kokkini paralia. Виконання côte d’azur( на заголовному фото), наприклад, відображає атмосферу лазурного берега: пляжів сен-тропе, канн і монако. Основні атрибути такого позашляховика-спеціальна синя фарба кузова, 22-дюймові колеса з шинами – «вайтволлами», чорні вставки в бамперах, м’який дах коньячного кольору, спортивні крісла і мідні накладки magic metal (так називається технологія розпилення тонкого металевого шару, розроблена heritage customs).

Solihull sand віддає повагу передсерійному land rover з номером hue i66, який виїхав з конвеєра заводу в соліхалле в 1948 році. “дефендер” пофарбований в зелений колір і теж хизується салоном зі шкіри виробництва нью-йоркської spinneybeck (компанія поставляє продукцію дизайнерам і архітекторам). Діаметр вінтажних коліс rock dust – 20 дюймів. Салон прикрашають декоративні елементи magic metal “патинована мідь«, для кузова обраний стайлінг-пакет»графіт”.

1 / 3

Heritage customs valiance convertible kokkini paralia

Нарешті, kokkini paralia — це вулканічний червоний пляж на грецькому острові санторіні. Не дивно, що однойменний кабріолет пофарбований матовою червоною фарбою в поєднанні з графітовими і» сталевими ” накладками magic metal, чорним дахом і 22-дюймовими колесами supersonic.

Ще більш ексклюзивний позашляховик heritage customs показала цього літа. На замовлення клієнта land rover 90 v8 1985 року пофарбували в матовий “металік«moon dust (»місячний пил«), обладнали повністю світлодіодною оптикою, перешили салон шкірою і стьобаною алькантарою, а підлогу багажника застелили» обпаленим” масивом дуба. Вартість такої переробки починається з 50 тисяч доларів, що відповідає 4,2 мільйона рублів.