Космічний дизайн, 1100 км ходу і пральна машинка: geely homtruck вперше показали на відео

34

По суті, homtruck являє собою одночасно і тягач, і будинок на колесах. На це вказує і його назва, складене зі слів home («будинок») і truck («вантажівка). Крім футуристичного дизайну, через який машину можна прийняти за 3d-модель, homtruck може похвалитися вражаючими показниками аеродинаміки. Коефіцієнт повітряного опору тягача-0,35 cd. Для порівняння, у позашляховика mercedes-benz g-class він становить 0,51 cd.

Зовні вантажівки є кілька ніш з відкидними кришками, за якими ховаються вбудована пральна машинка і міні-кухня з плитою і раковиною (посуд і навіть сковорода додаються).

У самій кабіні облаштовано житловий простір для далеких поїздок: диван трансформується в односпальне ліжко, передбачені столики для обіду і чаювання, туалет і душ, холодильник, планшет, який грає роль телевізора, а також безліч відсіків для зберігання і вішалок. Праворуч від водія-лоток для бездротової зарядки гаджетів.

» товарному ” homtruck обіцяний автопілот четвертого (передостаннього) рівня за шкалою sae і поновлення «по повітрю». Він також стане піонером “підключених” технологій geely, яка збирається покрити китай єдиною мережею за допомогою 500 супутників: автомобілі зможуть отримувати дані один від одного і від дорожньої інфраструктури, а не тільки від власних камер і навігатора.

Що стосується силових установок, то повідомлялося про три варіанти: повністю електричної з можливістю заміни віджилого акумулятора, гібридної і метанолової. Ємність батареї поки не називається, але відомий запас ходу прототипу – 1100 кілометрів.

Доопрацюванням і виробництвом homtruck займеться farizon auto – підрозділ geely, що відповідає за комерційні автомобілі. Очікується, що перші серійні екземпляри випустять в 2024 році.