Навіщо камаз просуває китайську вантажівку, як свою розробку

10

Ні, представники автозаводу клятвено запевняли публіку, що модель з часом чекає «глибока локалізація». А це означає, що човнинцям доведеться налагодити виробництво рами, зварювання кабіни, плюс підібрати російські двигуни, коробки і мости. Завдання, м’яко кажучи, важке і неокупне — російський ринок безкапотних середньотоннажників досить скромний, щоб відбити такі вкладення.

Тим більше, що під боком є серйозний конкурент — новітній «валдай next». У нього повністю вітчизняна агрегатна база, за винятком турбодизеля cummins, а кабінний модуль, розроблений китайською маркою foton, в нижньому новгороді незабаром почнуть штампувати і зварювати своїми силами. Так що поки камаз тільки планує, газ вже робить.

Крім того, російський споживач досить консервативний. Він не хоче за свої гроші перевіряти надійність вузлів і якість збірки, а готовий віддавати свої кровні тільки за дійсно надійні конструкції. На жаль, але мало-і середньотоннажна техніка марки jac-темна конячка, про конструктивні особливості якої нашим перевізникам відомо небагато.