Марка gmc випустила пікап canyon at4 ovrlandx off-road на природу

16

Виконання gmc canyon at4 підходить для вилазок на природу краще звичайного каньйону. У нього позашляхові шини, переналаштована підвіска, додатковий захист знизу, блокується задній диференціал. Але виробник визнав, що доопрацювань багато не буває, створивши концепт canyon at4 ovrlandx off-road. Американці хотіли вивчити реакцію публіки. І це означає, що деякі з знахідок шоу-кара можуть звернутися в заводські опції.

у цьому виді canyon отримав чавунні нижні важелі підвіски і новий бампер з лебідкою і буксирними петлями, позашляхові підніжки, шноркель, робочі ліхтарі в розширювачах колісних арок і поворотне кріплення для запасного колеса, гілкорізи.

Заради підвищеної прохідності пікапу відрядили амортизатори multimatic dssvtm, передні і задні диференціали з електронним блокуванням, а штатні для комплектації at4 31-дюймові шини поступилися місцем 33-дюймовим bfgoodrich km3 mud-terrain на 17-дюймових колесах aev. Від компанії aev каньйону дістався і задній позашляховий бампер.

інші особливості концепту: кришка вантажного відсіку з нержавійки, комплект з намету і навісу, сендвіч-траки, каністри для води і бензину, позашляховий домкрат, холодильник і висувна міні-кухня, висувний органайзер з декількома відсіками, сонячна батарея.

В рух пікап приводить мотор v6 3.6 (312 к.с., 373 н•м), з’єднаний з восьмиступінчастим «автоматом» і повним приводом. Кут в’їзду досяг 27,7 градусів, кліренс – 254 мм, глибина броду — 815 мм. Компанія зазначила, що в останні 12 місяців більше 30% покупців каньйону віддали перевагу позашляхову модифікацію at4. При цьому сам canyon нерідко привертає до марки gmc нових клієнтів. Тому цю модель і вибрали для експерименту, що показує бачення подальшого розвитку пікапа і аксесуарів для нього.