Для «Ніссана» за півмільйона доларів зробили кондиціонер

271

Авто новости

Компанія Nissan оснастила гоночний GT-R Nismo GT3, ціна якого сягає 550 тисяч американських доларів, «має намір спроектованим» для автомобілі кондиціонером, що охолоджує шолом і крісло гонщика (раніше на спорткарі таких функцій не було). Якщо порівнювати з попередньою версією спорткара, інженерам вдалося оптимізувати розподіл маси по осях і знизити центр тяжіння.

Завдяки новим опор двигун GT-R Nismo GT3 встановлений на 150 міліметрів нижче, ніж раніше. У поєднанні з переробленої підвіскою, це позитивно позначилося на стійкості і керованості автомобілі. Для перевірки надійності нових сайтів GT-R Nismo GT3 проїхав 30 тисяч кілометрів в рамках ресурсних опробований.

Під капотом спорткара встановлений 3,8-літровий двигун V6, що видає 550 кінських сил. Мотор працює в парі з шестиступінчастою секвентальною коробкою передач. Nissan GT-R Nismo GT3 укомплектований шестипоршневими гальмами спереду і чотирьохпоршневими позаду.

Хочете дізнатися всі деталі застосування роликових підшипників, тоді ми вам допоможемо. Підшипник роликовий у всіх подробицях розписаний на сайті 2podshipnika.ru. Дізнайтеся все про підшипниках.

  • Червень 4, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини