Десятки безпілотників з’їжджаються в один і той же глухий кут в сан-франциско. Ніхто не знає, чому

25

Таку поведінку автономних автомобілів waymo жителі спостерігають вже принаймні два місяці. За їх словами, в деякі дні безпілотники прибувають буквально кожні п’ять хвилин, накопичуючись в глухому куті. Чому машини облюбували саме цю вулицю, невідомо, проте їх поява нерідко доставляє мешканцям дискомфорт, так як деякі приїжджають посеред ночі.

” я прокинулася від дивного гулу і подумала, що за вікном моєї спальні був космічний корабель», – сказала мешканка округу.

Автомобілі приїжджають не порожніми: за кермом знаходяться фахівці, які стежать за роботою безпілотників. Однак і вони не змогли дати виразного пояснення: за словами операторів, вони просто роблять свою роботу, а машини діють самостійно згідно з програмами. Ніяких коментарів з приводу загадкового тренда серед безпілотників поки не дала і сама компанія waymo.

У росії тим часом вже роздумують над створенням зон, в яких рух автономних автомобілів буде заборонено. Позначенням їх кордонів з ініціативи фсб займеться особлива робоча група, причому вже відомо, що в першу чергу в’їзд планують заборонити в райони кремля, гуму і цуму.