Aston Martin випустить хардкорную версію спорткупе DBS Superleggera

342

Авто новости

Компанія Aston Martin розглядає можливість запуску в серію AMR-версії суперкара DBS Superleggera. Така машина буде чудовіше простий, а за рахунок більш широкого застосування в конструкції вуглепластика ще й легше. Про це посилаючись на одного з топ-менеджерів марки інформує видання Motoring.

Під брендом AMR (Aston Martin Racing) англійський виробник виробляє самі екстремальні версії суперкарів. У підрозділу є крім того власний технічний центр на Нюрбургринзі.

«Ми випустили AMR-версію минулого Vantage, і Rapide і DB11, виходячи з цього можливо сміливо висловити припущення, що наступним буде DBS Superleggera AMR», — уточнив топ-менеджер. Поряд з цим він крім цього підтвердив, що суперкар розроблявся з урахуванням появи його більш хардкорного версії.

За попередньою інформацією, DBS Superleggera AMR візьме перенастроюючу підвіску з більш твердими пружинами, масу карбонових подробиць і форсований до 760 кінських сил двигун V12. На простій версії суперкара віддача мотора утворює 725 сил і 900 Нм моменту.

Aston Martin DBS Superleggera розганяється до 60 миль в годину (96 км/год за 3,4 секунди, до 100 миль в годину (161 км/ч) — за 6,4 секунди. Не можна виключати, що машина з індексом AMR виявиться трохи стрімкіше.

Шукайте відмінне місце, де можна читати авторські статті , значить, ми вам допоможемо. Відмінний банк статей вас чекає за адресою articles.black. Тільки кращі статті на різноманітні тематики.

  • Серпень 3, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини