Астма, більш поширена у дітей ЕКО

285

Научно

Нове дослідження з Великобританії знаходить, що астма більш поширена у дітей, народжених після екстракорпорального запліднення або ЕКО. Але дослідники говорять родителейиз дітей, народжених після того, як, технологія відтворення, якій допомагають, (ART) не повинна бути схвильована з приводу цього, тому що з точки зору абсолютного ризику, немає великої кількості изразличие.Дослідники з університетів Оксфорда і Ессекса, пишуть про їх дослідженні, що використовує дані від британського Когортного дослідження Тисячоліття, в 5 декабряонлайновая проблема журналу Human Reproduction.Вони знаходять, що серед дітей у віці 5 років, ті задумали з допомогою МИСТЕЦТВА, або хто народився у батьків, які повинні були чекати більше ніж рік раніше, ніж впоратися кзадумайте, більш імовірно, будуть мати астму, хрипіння досвіду та протиастматичних препаратів.

Їх аналіз показав, що зв’язок поліпшили в основному діти після ЕКЗ або интрацитоплазматической ін’єкції сперми (ICSI). Вони були між двома і чотирма разамиболее ймовірно мати астму, хрипя або приймати протиастматичні ліки.Ризик — все ще приблизно 1 в 5Ведущий автор Клер Карсон є дослідником в Національному Перинатальному Відділенні Епідеміології Оксфордського університету. Вона каже у заяві для преси:«у 15% дітей у нашому дослідженні була астма у віці п’яти років.

Незважаючи на те, що це число було вище, 24%, у дітей ЕКО, це не набагато вище, ніж п’ять ризикують для всіх дітей у Великобританії.”Вона також відзначає, що незважаючи на те, що вони знайшли цю зв’язок між ЕКО і астмою, вони не були в змозі встановити, що ЕКО фактично викликає астму.Подальше дослідження необхідно, щоб вирішити, що вона додає і вказує:«Також важливо пам’ятати, що для більшості дітей, астма є керованим умовою і не повинна перешкоджати тому, щоб діти жили повнота і активныйжизнь.”Британське когортне дослідження тисячоліття

Британське Когортне дослідження Тисячоліття є одним з декількох великих спостережних досліджень, що мають дані про методи концепції, астмі і потенційних факторах влияниякак соціальні обставини та спосіб життя.Дослідження слід за neary 19 000 дітей на всій території Великобританії, які народилися між 2000 і 2002.Для цієї останньої частини дослідження Оксфордська та Эссексская команда використовувала дані по неодруженим дітям народження (ніякі близнюки) в 5 років і 7. Серед 5-річних, трохи більше ніж 100родились після МИСТЕЦТВА

Дані включають інформацію з оглядів з батьками і показують, діагностувалися діти коли-небудь з астмою, випробували хрипіння або былипринятие наркотиків для астми.Дослідники також змогли включати інші дані щодо чинників, які могли б впливати на розвиток астми, такий як передчасні пологи, історія матерейастма, курили вони, їх індекс маси тіла, соціально-економічний статус, і навіть якщо були пухнасті домашні тварини вдома.Можливі пояснення

Карсон і колеги припускають, що могло бути декілька причин зв’язку між МИСТЕЦТВОМ і астмою, таких як серйозність безпліддя, тип лікування,і навіть можливо, що захисні батьки МИСТЕЦТВА, більш імовірно, повідомлять про симптоми астми, незважаючи на те, що вони вважають, що це малоймовірно.Могли також бути інші пояснення від факторів, про яких у них немає інформації.Вони переконують людей бути обережними з цими результатами дослідження тому що, незважаючи на те, що здається, що група МИСТЕЦТВА є тією особливо високий ризик для развитияастма, дослідження тільки мала відносно невелика кількість випадків ЕКО.

Команда продовжує слідувати за дітьми, щоб бачити, чи той же ефект, коли їм 11 років.Вони пропонують, щоб більше досліджень було тепер зроблено з більш численними групами дітей, які народилися після МИСТЕЦТВА, щоб підтвердити результати дослідження.

Перший у світі дитина з пробірки, Луїза Браун, народилася у Великобританії в липні 1978.З тих пір більш ніж 5 мільйонів немовлят народилися після МИСТЕЦТВА

астмаболееболее вероятнораспространенныйребенок

 • Квітень 20, 2018
 • коментарів 11
 • admin
 • Науково

коментарів 11


 • Fordrenrad

  Загуглил струму шо, визнав сам хряк. На ютубі — Янукович розповів про в’язниці


  20.04.2018 в 19:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Бакрылова Олександра

  та ти раніше хоч таланливо толллил, хоча я твою точку зору не поділяю. А зара то путіну сраку лижешь, то дитинство якесь. Шо сталося?


  21.04.2018 в 00:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Колпаков В’ячеслав Касьянович

  А Пукин КДБ-іст це матеріал якої системи? Або ти занадто тупий для такого аналізу?


  21.04.2018 у 05:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shalijurus

  Ми так і у Європі, ось тільки п’яний сусід спокою не дає, а тепер ще й намагається знищити всіх українців, хто не ліг під кремлівську хунту. Але ми вистоїмо, як і багато років до цього стояли перед будь-якими позовами долі на наші голови і станемо повноцінними партнерами ЄС. Це тільки у руських багато спільного з китайцями, а нам з ними не вп шляху.


  21.04.2018 у 22:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Adoradi

  А чий, власне, виклик? На майдані, наприклад? *український* проти Росії! Європа вже й не рада….


  22.04.2018 у 04:09
  Увійдіть щоб відповісти


 • Эрдниева Ірина Тимофіївна

  Привіт ? У мене — віршик ?


  22.04.2018 в 11:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Дюженков Зіновій

  Дарма путін распистелся про геноцид, забув що не в росії і не проу країну говорить :))


  22.04.2018 в 22:58
  Увійдіть щоб відповісти


 • Дьячков Микита

  Ой, Петя, ти риєш собі яму))))


  23.04.2018 у 08:28
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мадулин Семен

  Не треба — не треба, я туди скоро їду, хай їдуть в Крим! ?


  23.04.2018 в 10:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Костіна Ірина

  Ну фільм “Гостя з майбутнього” називається. Чесно кажучи, краще не псуй враження дитинства — ща фільм тобі може здатися нудним ?


  24.04.2018 у 02:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Keralak

  а ще самі кажуть що росіяни люблять халяву))))))))


  24.04.2018 у 03:32
  Увійдіть щоб відповісти