Марки автомобілів, яких найчастіше виникають проблеми з коробкою передач

289

Ось в яких автомобілях ненадійні коробки передач.

Для покупців уживаних автомобілів час безвідмовної роботи автомобіля має особливе значення. Найчастіше хороша думка про те чи іншому автомобілі змушує нас вибрати при покупці. Причому для багатьох з нас думка про автомобілі набагато важливіше його краси дизайну. Природно, кожен з нас хоче придбати надійний і якісний старий автомобіль, який не буде засмучувати своїми дорогими поломками. На жаль, всі автомобілі різні і мають свої плюси і мінуси. Зрозуміло, вибираючи б/у автомобіль, ми детально звертаємо увагу на двигун, так як у випадку поломки цього агрегату вартість ремонту може бути порівнянна з вартістю машини.

Але, на жаль, дуже часто ми забуваємо про коробку передач, ремонт якої може шокувати багатьох автолюбителів. Ось чому так важливо перед покупкою проводити повну діагностику автомобіля. Але що робити, якщо двигун і коробка передач в момент укладання угоди справні? Адже коробка передач може вийти з ладу незабаром?

В такому випадку ви повинні уникати покупки автомобілів, в яких фіксуються часті проблеми з трансмісією. У вас є два варіанти уникнути покупки автомобіля з проблемною коробкою передач. Перший – це дізнатися думку автомайстрів про надійність КПП тієї чи іншої машини. Другий варіант – вивчити різну статистику і рейтинги надійності коробок передач кожної марки. Благо інформація про це є в Мережі.

Марки автомобілів, яких найчастіше виникають проблеми з коробкою передач

Ми знайшли вам цю інформацію. Отже, у будь автомобільних марок найчастіше виходить з ладу коробка передач? Звернемося до статистики британської компанії Warranty Direct, яка створила рейтинг, визначає частоту поломок важливих компонентів в автомобілях популярних виробників. Компанія Warranty Direct надає автовласникам споживчі гарантії у Великобританії, спеціалізуючись на наданні гарантії на старі автомобілі, гарантії на нові автомобілі, а також пропонуючи автовласникам розширену гарантію в рамках базової заводської гарантії на нові авто.

Дивіться також: найвитриваліші автомобілі, які змогли проїхати 500 000 км

На уживані авто гарантія надається автомобілів віком від 3 до 8 років.

На основі власної бази даних страхових випадків компанія Warranty Direct веде рейтинг надійності та якості автомобілів, відстежуючи, як часто ламаються автомобілі. У підсумку Warranty Direct володіє даними по відмовам важливих компонентів в автомобілях віком до 8 років.

У тому числі є дані і трансмісії. Для кожної з марок був визначений відсоток зареєстрованих відмов, пов’язаних з коробкою передач. Ось десять автомобільних брендів, які мають гірші результати в британському тесті.

10. Hyundai – 7,09 відсотка

Марки автомобілів, яких найчастіше виникають проблеми з коробкою передач

Корейський бренд почав серйозно конкурувати з європейськими виробниками кілька років тому, і сьогодні ця компанія сміливо нав’язує світову конкуренцію серед усіх провідних автовиробників у світі. Однак, як показує досвід британської компанії Warranty Direct, що в багатьох моделях Hyundai великий відсоток поломок коробки передач, що, звичайно, засмучує, оскільки в ненадійності інших важливих автокомпонентів автомобілі корейської марки не були відзначені.

Так що, купуючи автомобілі Hyundai, ви повинні ретельно стежити за технічним станом трансмісії. Так, звичайно, все залежить конкретно від моделі. Але в цілому ви повинні знати, що в автомобілях Hyundai не дуже надійна трансмісія. Якщо ви все-таки задумали придбати автомобіль цієї марки, обов’язково проконсультуйтеся з автослюсарями, які підкажуть вам, який автомобіль Hyundai має найменше проблем з КПП.

9. Seat – 7,10 відсотка

Марки автомобілів, яких найчастіше виникають проблеми з коробкою передач

Іспанський бренд, що належить Volkswagen, має в Росії невелику армію шанувальників. Але тим не менш деякі моделі цієї марки все одно купує чимало людей. В цілому автомобілі Seat – це поєднання іберійського почуття свободи і строгості німецьких технологій. На жаль, незважаючи на те, що Seat належить німецькій компанії, є в іспанських автомобілях мінус. Це надійність коробки передач.

Дивіться також: Яким компаніям належать відомі автомобільні марки

Можливо, часті поломки трансмісії винні самі водії, які, купившись на рекламу, думають, що володіють спортивними автомобілями, внаслідок чого експлуатують свої автомобілі Seat агресивно. Хоча, звичайно, багато автомобілі Seat – це звичайні нудні авто Volkswagen, не призначені для спортивної їзди.

8. Honda – 7,67 відсотка

Марки автомобілів, яких найчастіше виникають проблеми з коробкою передач

Присутність Honda в списку, безумовно, потривожить численну групу прихильників не тільки цієї марки в Росії, але і прихильників усіх японських автобрендів. Справа в тому, що в нашій країні (і не тільки) поширена думка, що автомобілі з Країни висхідного сонця з точки зору безвідмовності є кращими в світі в порівнянні з автомобілями, які виробляються в інших країнах.

Однак сухі цифри статистики говорять про зворотне. Мабуть, в компанії Honda щось змінилося, раз у їхніх автомобілях часто стали виходити з ладу коробки передач. Нагадаємо, що Honda пропонує механічні, автоматичні і безступінчатий трансмісії (варіатор). На жаль, Warranty Direct зазначає, що найчастіше виходять з ладу варіатори. Але є випадки частих поломок і нових АКПП, що насторожує. Може бути, в цьому і криється причина того, чому компанія Honda почала втрачати прибуток на багатьох ринках (в тому числі і в Росії), поступившись свою частку компанії Toyota?

7. SsangYong – 9,0 відсотка

Марки автомобілів, яких найчастіше виникають проблеми з коробкою передач

Висока позиція цієї марки в списку виробників, чиї автомобілі найбільш схильні до ризику поломки коробок передач, не повинна хвилювати більшість росіян. Справа в тому, що, незважаючи на те, що південнокорейські автовиробники переживають зростання популярності в Росії, це явище зачіпає автомобілі SsangYong. Хоча покупці цих автомобілів в Росії є.

Але частка SsangYong в Росії невелика порівняно з Kia і Hyundai. Хоча це дивно. Багато автомобілів SsangYong мають сучасний стильний дизайн, коштують досить демократично, а також цілком надійні. Може бути, справа як раз в коробках передач? Хоча це дивно, оскільки автомобілі SsangYong оснащуються багатьма японськими вузлами (компанія Aisin Seiki Co). Але факт залишається фактом. Британська компанія Warranty Direct зафіксувала часті відмови КПП в південнокорейських автомобілі SsangYong.

6. Alfa Romeo – 8,31 відсотка

Марки автомобілів, яких найчастіше виникають проблеми з коробкою передач

У італійської марки є свої тверді прихильники. У тому числі і в Росії. Хоча частка автомобілів цієї марки в нашій країні знаходиться на мінімальному рівні. Хто купує автомобілі Alfa Romeo? Ну, звичайно, ті, хто любить гарні італійські автомобілі. Так, стилю автомобілів Alfa Romeo треба віддати належне. Їх дизайнери не дарма заробляють на бутерброди з чорною ікрою.

Дивіться також: Ось чому компанія Тесла може потерпіти крах

Також багато захоплюються керованістю сучасних Alfa Romeo. Деякі моделі мають інформативність рульового управління, навіть кращу, ніж сучасні автомобілі BMW. На жаль, механічна сторона Alfa Romeo ніколи не виглядала райдужною. І рейтинг Warranty Direct підтверджує цю думку. Для багатьох власників Alfa Romeo коробка Selespeed, напевно, стала головним болем. Електрогідравлічний вузол попив кров багатьох власників 156, 147, 159 або Brera.

5. Subaru – 8,46 відсотка

Марки автомобілів, яких найчастіше виникають проблеми з коробкою передач

І ще один японський бренд в списку. У Subaru в останні роки виникла велика проблема з довговічністю зчеплення на автомобілях з дизельним двигуном. Сьогодні компанія Subaru широко просуває безступінчасте коробку передач (варіатор – CVT). На жаль, їх варіатор не відрізняється сверхнадежностью, як, в принципі, і будь-яка безступінчата трансмісія. Так що логічно, чому в цьому списку з’явилася компанія Subaru, яка з якихось причин забула, що вміє виробляти якісні класичні автоматичні коробки передач.

4. Fiat – 8,97 відсотка

Марки автомобілів, яких найчастіше виникають проблеми з коробкою передач

З моделлю компанія Fiat Tipo переживає другу молодість, а з адаптацією Mazda MX-5, яка в руках Fiat перетворилася в незвичайну модель 124 Spider, безумовно додала шарму в асортимент італійського автовиробника. Тим не менше компанія Fiat не може похвалитися надійністю і якістю. Особливі нарікання викликають коробки передач. Найчастіше власники італійських машин скаржаться на несправність автоматичної коробки передач Dualogic.

3. Peugeot – 9,67 відсотка

Марки автомобілів, яких найчастіше виникають проблеми з коробкою передач

З настанням кросоверного часу, коли популярність кросоверів зростає по всьому світу, компанія Peugeot поступово стає в Європі однією з найважливіших. Ви подивіться на всі новинки кросоверів Peugeot за останні роки. Явно, що компанія повністю зробила ставку на повнопривідні автомобілі. Але це і логічно, оскільки тільки в цьому сегменті можна збирати вершки з авторинку. На жаль, незважаючи на гарні нові моделі, з надійністю і якістю цих машин все не дуже райдужно. Автовласники раніше стикаються з частими проблемами коробок передач.

2. Rover – 10,77 відсотка

Марки автомобілів, яких найчастіше виникають проблеми з коробкою передач

Британський бренд закінчив свою 101-річну життя в 2005 році. Сьогодні на наших дорогах ви ще можете час від часу бачити останні автомобілі Rover. Нагадаємо, що останні моделі були створені в рамках співпраці британської компанії з Honda. Наприклад, моделі серії 400 або 45 були створені спільно з японським автобрендом. У кожному другому автомобілі цієї моделі встановлювалися механічні коробки передач або безступінчата коробка ZF. От як раз до варіатору найбільше запитань. Саме на нього скаржаться найчастіше власники останніх автомобілів Rover.

1. Kia – 12,36 відсотка

Марки автомобілів, яких найчастіше виникають проблеми з коробкою передач

За словами представника компанії Warranty Direct, автомобілі корейської марки Kia мають найвищий ризик поломки трансмісії. І це незважаючи на те, що в Британії компанія Kia пропонує покупцям 7-річну гарантію. Природно, у такої гарантії є і підводні камені. Справа в тому, що в семирічну гарантію входять не всі. Але це і логічно. Але саме семирічна гарантія переконала багатьох автомобілістів Великобританії в безаварійному характері автомобілів Кіа. Однак рейтинг Warranty Direct показує, що покупцям вживаних Kia потрібно дотримуватися особливої обережності відносно коробок передач. Так що перед покупкою Kia обов’язково проведіть комплексну діагностику трансмісії.

Дивіться також: Kia Ceed для Росії отримує схвалення: Топ 5 фактів

Особливо будьте уважні до автоматичній коробці передач. Вона ламається в 5 разів частіше, ніж механічна трансмісія Kia. Якщо ви вже є власником Kia, то, щоб збільшити термін служби трансмісії, дотримуйтесь суворо всі рекомендовані терміни обслуговування КПП у відповідності з інструкцією автовиробника. Особливу увагу приділіть частої заміни масла в коробці передач. Порадимо вам міняти масло частіше, ніж рекомендує виробник. У першу чергу це стосується автомобілів з АКПП. Так ви значно збільшите ймовірність безперебійної роботи КПП.

Але засмучують не тільки корейські АКПП. У деяких моделях Kia зустрічаються часті поломки і механіки. Наприклад, найчастіше МКПП виходить з ладу через зношування підшипників і синхронізаторів передач. У коробках з подвійним зчепленням найчастіше виявляються дефекти зчеплення або з’являються проблеми з мехатроником, який відповідає за управління роботою муфт.