Aranesp, незрозуміло маскуючий — Amgen, погоджує оплату в розмірі $762 мільйонів

223

Научно

Будучи визнаним винний у просуванні використання поза етикетки Aranesp (darbepoetin альфа), лікарський засіб анемії, Amgen Inc. погодилася заплатити $150 мільйонів кримінальні штрафи і штрафи. Обвинувачі додали, що компанія також заплатить 612$ в цивільних поселеннях.

Врегулювання включало б оплату колишньому менеджеру по продукції Aranesp, Кессі Вестморелэнду, щоб вирішити судовий процес викривача. Вестморленд працював у Amgen з 2002 до 2005.

Позов стверджував, що компанія дала «рідкі винагороди» лікарям, а також іншим стимулам. Вона звинуватила компанію по переповнюванню бульбашок Aranesp так, щоб у лікарів могло бути додаткове лікування безкоштовно, компанія тоді заохотить лікарів запитувати надмірну ціну з приватних страховиків і Безкоштовної медичної допомоги для цієї додаткової суми, що приводить до більшого прибутку для компанії.

Суд ще не показав, скільки врегулювання викривача. Юридична фірма, Сенфорд Хайслер, що представляє колишнього співробітника Amgen, написала в комюніке, що могла скласти $612 мільйонів. Юридична фірма тоді забрала свою заяву після того, як суддя ясно сказав, що врегулювання не буде схвалено до середовища.

Уэстморленд також пред’являє позов компанії за відплата і неправомірне завершення. Вона, швидше за все, отримає частину врегулювання Amgen у відповідності з федеральним законом для викривачів.

Amgen знав, що йому буде важко конкурувати проти Procrit Johnson & Johnson (Epoetin альфа), добре встановлене лікування, використовується один раз в два тижні. Компанія використовувала заяву у маркуванні продукту до її перевазі, який заявив, що Aranesp мав більш довгий серологічний період напіврозпаду, ніж Procrit, який може запропонувати менше — часта схема дозування для пацієнта.Переслідування прибутку ризикуючи безпекою пацієнтів

Торгові представники фармацевтичної продукції Amgen викликали Aranesp для одного щомісячна доза (від етикетки), згідно скарзі, поданій Офісом американського Повіреного в Східному Окрузі Нью-Йорка. Скарга була подана в минулий вівторок.

Компанія спробувала отримати список дозування Аранеспа в Інформації з лікарських засобів Фармакопеї, яка тоді дозволить Безкоштовної медичної допомоги та медичної допомоги відшкодовувати своє використання, поза етикетки.Злочинна скарга заявила «Як частина її стратегії збільшити продажі Aranesp, Amgen наказав своїм торговим представникам розподіляти расщепившую передрук списку резюме Aranesp (одного разу щомісяця) доза QM до працівників охорони здоров’я з наміром, що працівники охорони здоров’я будуть використовувати Aranesp для дозування QM».Обвинувачі пояснили, що Aranesp застосований внутрішньовенно або ін’єкцією.

Пацієнти часто знаходять, що це болісний, настільки змінюється від два рази в місяць до один раз в місяць зробило б його більш бажаним.Обвинувачі сказали, що Amgen «переслідував прибуток ризикуючи безпекою пацієнтів».Доктор може за законом призначити лікування для використання поза етикетки. Проте фармацевтичної продукції та компаніям біотехнології не дозволяють викликати від використання етикетки на лікарів.

За даними Amgen в жовтні 2011, $780 мільйонів були відкладені, щоб залагодити заяви. Принаймні 15 держав подали позови проти компанії, стверджуючи, що вона намагалася заохотити лікарів запитувати надмірну ціну на медичну допомогу та Безкоштовну медичну допомогу для приписів Aranesp.За даними Amgen, компанія вступить в корпоративну угоду про цілісності з американським урядом так, щоб це могло продовжити продавати ліки через програми турботи про охорону здоров’я.Якщо члени правління Amgen і керівники передають подібні порушення в майбутньому, угода робить цих людей особисто відповідальними.

Маршалл Міллер, Офіс американського Повіреного для Східного Окружного обвинувача сказав, що «Ми поміщаємо тих людей на гак для майбутніх порушень».Згідно звинуваченням Міністерства юстиції, Amgen викликав Aranesp в більш високих дозах, та з проміжками FDA не схвалила. Aranesp був схвалений для використання при хворобі нирок і раку. Це було спочатку схвалена у вересні 2001 для лікування анемії, викликаної хронічної ниркової (ниркової) невдачею і хіміотерапією.

Маршалл Л. Міллер, з Офісу американського Повіреного в Брукліні сказав після того, як триваюче «Сьогоднішнє визнання провини представляє широку перемогу для американської громадськості».Продажу Aranesp досягли $2,3 мільярдів в 2011, у порівнянні з $4,1 мільярдами 2006.

Продажі постійно зменшувалися в умовах посиленої перевірки щодо його витрат для попереджень безпеки і Безкоштовної медичної допомоги.

амдепагапеѕрмаскироватьнепонятныйоплатасогласовывать

 • Серпень 10, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Алєєва Яніна

  Знову збрехав. Наступна спроба …


  10.08.2018 у 18:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Lalhala

  Бджоли проти меду — ну ви цю )(уйню вже несете два роки. Як можна споживати щось не продаючи своє? Звідки візьмуться гроші?


  11.08.2018 в 09:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мукосеев Тимофій Пилипович

  карлика клонувати стали


  11.08.2018 у 15:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Зуйкова Вероніка

  Рошка та ИГИЛ брати навік! НЕЗАБУДИМ! НИПРАСТИМ! ДИДЫВАЕВАЛЕ! ИГИЛ ПАМАГЕЛЕ! ЭТОУДАРВСПИНУ!


  12.08.2018 у 02:34
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nuantrius

  хто сперечається?


  12.08.2018 в 13:28
  Увійдіть щоб відповісти


 • Cezel

  Ти знаєш що вже зараз молодих дівчат переробляють на консерви?


  12.08.2018 у 16:17
  Увійдіть щоб відповісти


 • Keath

  Наркіт, я до речі давно кажу що у мене впечталеніе що в росії все йде до того щоб постпенно все менше людей могло виїжджати за кордон :)) Досить повільно поки що, але впевнено ?


  13.08.2018 у 02:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Клименкова Олександра

  а що заборонив штовхнути за кордон тому хто купить?


  13.08.2018 в 11:18
  Увійдіть щоб відповісти