Як дізнатися максимальну буксирувальну здатність за маркою та моделлю для 2006–2009 років

1

Буксирувальна здатність – це не просто цифра у специфікації. Це жорстка межа, встановлена ​​виробником, що позначає максимальну вагу, яку ваш автомобіль може безпечно буксирувати. Офіційну цифру уточнюйте у посібнику користувача. Не покладайтеся лише на рейтинг зчіпного пристрою. Ці кріплення часто витримують більшу вагу, ніж трансмісія автомобіля здатна безпечно обробити. Ігнорування обмеження виробника може призвести до руйнування коробки.

Перш ніж щось причепати, зробіть розрахунки. У наведеній нижче таблиці вказано максимальну буксирувальну здатність за роком, маркою та моделлю. Однак ця цифра є теоретичною. Ви повинні враховувати пасажирів вагою понад 150 фунтів (близько 68 кг). Додайте до цього вагу додаткового обладнання. Врахуйте вантаж у багажнику. Якщо ви перевищите ліміт, керованість погіршиться. Збільшиться гальмівний шлях. Трансмісія зазнаватиме навантажень, на які вона не розрахована.

Нижче наведено дані за кінець 2000-х років.

Буксирувальна здатність Acura

Моделі Acura значно різняться залежно від того, чи ви буксируєте легкий водний мотоцикл чи середній причіп.

рік Модель Макс. буксирувальна здатність (фунти)
2006 MDX 3500
2006 RL 1000
2006 RSX 1500
2006 TL 1000
2006 TSX –
2007 MDX 5000
2007 RL 1000
2007 RDX 1500
2007 TL 1000
2007 TSX 1000
2008 MDX 5000
2008 RL 1000
2008 RSX 1500
2008 TL 1000
2008 TSX 1000
2009 MDX 5000
2009 RL 1000
2009 RSX 1500
2009 TSX 1000

Додаткові специфікації Acura:
* Acura GVWR (Повна допустима маса)
* Acura GAWR (Припустима маса осі)
* Acura GCWR (Повна допустима маса автопоїзда)
* Acura Cargo Carrying Capacity (Вантажопідйомність)
* Acura Curb Weight (Споряджена маса)
* Acura Payload (Корисне навантаження)

Буксирувальна здатність Audi

Більшість автомобілів Audi цього періоду не були призначені для важкого буксирування. Значна вага може буксирувати лише модель Q7.

рік Модель Макс. буксирувальна здатність (фунти)
2006 A3 –
2006 A4 –
2006 A6 –
2006 A8 –
2006 S4 –
2006 TT –
2007 A3 –
2007 A4 –
2007 A6 –
2007 A8 –
2007 Q7 5500
2007 RS4 –
2007 S4 –
2007 S6 –
2007 S8 –
2008 A3 –
2008 A4 –
2008 A5 –
2008 A6 –
2008 A8 –
2008 Q7 5500
2008 R8 –
2008 RS4 –
2008 S4 –
2008 S5 –
2008 S6 –
2008 S8 –
2008 TT –
2009 A3 –
2009 A4 –
2009 A5 –
2009 A8

Цифри не брешуть. Якщо ви буксируєте житловий будинок на колесах (RV), човен або повністю завантажений причіп за пікапом чи позашляховиком середини 2000-х років, вам необхідно знати, яке навантаження вони можуть тягнути. Йдеться не про базовий двигун чи найлегшу комплектацію, яка «може» фігурувати в брошурі. Наведена нижче інформація є точною. Вона охоплює максимальну вантажопідйомність (у фунтах) моделей Chevrolet, Chrysler, Dodge та Ford за 2006-2009 роки.

Ми розглядаємо сирі дані. Жодної води. Це саме та межа.

Межі буксирування Chevrolet 2006–2009

Chevrolet випускала автомобілі у різних сегментах. Є важкоатлет Silverado HD, утилітарний Colorado і дивний SSR. Вантажопідйомність Avalanche 1500 знизилася з 7300 фунтів у 2006 році до всього 5000 фунтів у 2009 році. Це значне падіння. Версія 2500 важить близько 10 200 фунтів.

Для повсякденної їзди Equinox має чотирирічну межу буксирування 3500 фунтів. Tahoe також знизив свої показники. Він починався з 5700 фунтів у 2006 році, впав до 4500 фунтів у 2007 році та залишався на цьому рівні. Якщо вам потрібне гібридне буксирування, подивіться на Tahoe Hybrid 2008 та 2009 років, які буксують 6200 фунтів.

У лінійці Silverado є складність. Моделі 1500 дуже мінливі. У 2006 році вони важили 5700 фунтів, впали до 4600 фунтів для стандартної моделі у 2007 та 2008 роках, і склали 4700 фунтів у 2009 році. Моделі Hybrid та SS – це інша історія, що пропонують 6700 та 7500 фунтів відповідно.

Потім була важка артилерія. Silverado 2500 HD важив 10100 фунтів у 2006 році, трохи знизившись до 10000 фунтів з 2007 по 2009 рік, тоді як 3500 HD коливався в районі 9500-9700 фунтів. Вантажопідйомність Suburban 2500 з часом збільшувалася, перейшовши з 7900 фунтів у 2006 році до 9600 фунтів у 2009 році.

Малолітражка? Це тільки для велосипедів та невеликих утилітарних причепів. Cobalt, Impala, Malibu, Monte Carlo та HHR жорстко обмежені 1000 фунтами. Corvette не буксирує нічого. Colorado починав із 1600 фунтів у 2006 році, але до 2008 року перевищив 3000 фунтів і залишався на цьому рівні до 2009 року.

Ключові специфікації Chevrolet, які слід перевірити:
* Вантажопідйомність Chevrolet (GVWR)
* Вантажопідйомність передньої осі Chevrolet (GAWR)
* Загальна маса складу, що буксирується, Chevrolet (GCWR)
* Вантажопідйомність кузова Chevrolet
* Маса автомобіля Chevrolet
* Корисне навантаження Chevrolet

Межі буксирування Chrysler 2006–2009

Стратегія Chrysler проста. Ідея полягає в тому, щоб тримати седани легкими та залишити важку роботу мінівенам та позашляховикам. Протягом усього цього періоду межі буксирування становили 1000 фунтів для седана 300 та 2000 фунтів для седана 300 C. PT Cruiser – дивна річ. Його вантажопідйомність почалася з 3500 фунтів у 2006 році, впала до 1000 фунтів у 2007 році, але повернулася до 2600 фунтів у 2008 році та залишилася на цьому рівні.

Мінівени Town & Country розвивалися стабільно. У 2006–2007 роках це було 1700 фунтів, але у 2008 та 2009 роках вона майже подвоїлася до 3600 фунтів. Це відмінне покращення для сімей, що перевозять човни та туристичні причепи.

Aspen – це головна особливість. Представлений в 2007 році як бензинова, так і гібридна версії пропонують солідні 8950 фунтів буксирування (хоча гібридна версія, що з’явилася в 2009 році, була вказана як 6000 фунтів, а бензинова модель залишається стабільною). Вантажопідйомність Pacifica була непослідовною, впавши з 2600 фунтів у 2007 році до 1000 фунтів у 2008 році та знову до 1000 фунтів у 2009 році. Sebring завжди був легким варіантом у 1000 фунтів.

Ключові специфікації Chrysler, які слід перевірити:
* Вантажопідйомність Chrysler (GVWR)
* Вантажопідйомність передньої осі Chrysler (GAWR)
* Загальна маса складу, що буксирується Chrysler (GCWR)
* Вантажопідйомність Chrysler
* Маса автомобіля Chrysler
* Корисне навантаження Chrysler

Межі буксирування Dodge 2006–2009

Dodge активно просуває пікапи Ram. Ram 1500 пропонує значний приріст продуктивності. З 2006 по 2008 рік вона становила 2900 фунтів, але 2009 року підскочила до 3800 фунтів. Ця зміна є важливою, якщо ви буксируєте причіп середнього розміру.

Тяжкий Ram – це монстр. Ram 2500 виріс з 9050 фунтів у 2006 році до 9300 фунтів у 2009 році. Але Ram 3500 – це зірка. У 2006 році вона важила 10500 фунтів, збільшившись до 10650 фунтів у 2007 році, 10700 фунтів у 2008 році та значно збільшившись до 12300 фунтів у 2009 році. Якщо ви шукаєте модель Ram 3500, це найбільша вантажопідйомність.

Спринтери завжди були робітничими конячками. Модель 2500 має вантажопідйомність 5000 фунтів. Моделі 3500 починаються з 5000 фунтів у 2006 році та зростають до 7500 фунтів у 2007 та 2008 роках. Wagon 2500 досі важить 5000 фунтів.

Durango трохи покращився з часом, перейшовши з 3750 фунтів у 2006-07 роках до 3850 фунтів у 2008 та 2009 роках. У 2009 році Durango Hybrid мав вантажопідйомність 5750 фунтів. Dakota важить близько 3150-3300 фунтів. Вантажопідйомність мінівену Grand Caravan залишається стабільною на рівні 3600-3700 фунтів. Малолітряжки, такі як Caliber, Avenger і Charger, мають межі буксирування від 1000 до 2000 фунтів. Viper не буксирував.

Ключові специфікації Dodge, які слід перевірити:
* Вантажопідйомність Dodge (GVWR)
* Вантажопідйомність передньої осі Dodge (GAWR)
* Загальна маса складу, що буксирується Dodge (GCWR)
* Вантажопідйомність Dodge
* Споряджена маса Dodge
* Корисне навантаження Dodge

Межі буксирування Ford 2006–2009

Лінійка Ford величезна. Серія F виявляє свою міць при транспортуванні важких вантажів. F-150 отримав значне посилення у 2009 році, підскочивши з 6

Якщо ви перевозите човен, причіп або важкий вантаж, цифри на одвірку дверей мають вирішальне значення. Ми розглядаємо максимальну вантажопідйомність для буксирування за певний період: з 2006 до 2009 року. Ці дані охоплюють таких великих виробників, як GMC, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia та Land Rover.

Нижче наведені цифри є абсолютними межами. Вони передбачають наявність належного обладнання, правильну конфігурацію двигуна та облік ваги водія. Якщо ви перевищите ці значення, ви ризикуєте вийти з ладу трансмісію, зламати гальма або скасувати гарантію.

Вантажопідйомність для буксирування GMC

GMC випускала вантажівки та позашляховики для роботи. Лінійки Sierra та Yukon домінували у сегменті важких перевезень, у той час як Canyon пропонував альтернативу середнього розміру. Зверніть увагу, що гібридна версія Sierra 2009 року не вказує вантажопідйомність, ймовірно, через низький обсяг виробництва або обмежень за конкретною конфігурацією.

GMC 2006
* Canyon: 1800 фунтів
* Envoy: 5300 фунтів
* Envoy XL: 5 000 фунтів
* Savana 1500: 4300 фунтів
* Savana 2500: 6300 фунтів
* Savana 3500: 6200 фунтів
* Sierra 1500: 4000 фунтів
* Sierra 2500: 10 500 фунтів
* Sierra 3500: 10 000 фунтів
* Yukon: 5700 фунтів
* Yukon XL: 7500 фунтів

GMC 2007
* Acadia: 2000 фунтів
* Canyon: 2300 фунтів
* Envoy: 5300 фунтів
* Savana 1500: 4300 фунтів
* Savana 2500: 6300 фунтів
* Savana 3500: 6200 фунтів
* Sierra 1500: 4800 фунтів
* Sierra 2500: 10 400 фунтів
* Sierra 3500: 10 100 фунтів
* Yukon: 4500 фунтів
* Yukon XL: 7 100 фунтів

GMC 2008
* Acadia: 2000 фунтів
* Canyon: 2400 фунтів
* Envoy: 5300 фунтів
* Savana 1500: 4300 фунтів
* Savana 2500: 6300 фунтів
* Savana 3500: 6200 фунтів
* Sierra 1500: 4800 фунтів
* Sierra 2500: 10 400 фунтів
* Sierra 3500: 10 100 фунтів
* Yukon: 4500 фунтів
* Yukon Hybrid: 6200 фунтів
* Yukon XL: 7 100 фунтів

GMC 2009
* Acadia: 2000 фунтів
* Canyon: 2400 фунтів
* Envoy: 5300 фунтів
* Savana 1500: 4300 фунтів
* Savana 2500: 6300 фунтів
* Savana 3500: 6200 фунтів
* Sierra 1500: 4800 фунтів
* Sierra 2500: 10 500 фунтів
* Sierra 3500: 10 100 фунтів
* Sierra Hybrid: –
* Yukon: 4800 фунтів
* Yukon Hybrid: 6200 фунтів
* Yukon XL: 5 100 фунтів

Вантажопідйомність для буксирування Honda

Підхід Honda був консервативним. Більшість седанів та невеликих позашляховиків мають рейтинг 1000 фунтів. Odyssey та Pilot забезпечують перехід до показника у 3 500 фунтів, в той час як Ridgeline виділяється як єдина гідна опція серед середнього розміру пікапів. Декілька моделей, включаючи Civic Hybrid і CR-V, не мають зазначеної вантажопідйомності в цьому наборі даних.

Honda 2006
* Accord: 1000 фунтів
* Accord Hybrid: –
* Civic: 1500 фунтів
* Civic Hybrid: 1000 фунтів
* CR-V: –
* Element: 1 500 фунтів
* Insight: –
* Odyssey: 3500 фунтів
* Pilot: 3500 фунтів
* Ridgeline: 5000 фунтів
* S2000: –

Honda 2007
* Accord: 1000 фунтів
* Accord Hybrid: –
* Civic: 1500 фунтів
* Civic Hybrid: 1000 фунтів
* CR-V: –
* Element: 1 500 фунтів
* Fit: –
* Odyssey: 3500 фунтів
* Pilot: –
* Ridgeline: –
* S2000: –

Honda 2008
* Accord: –
* Civic: 1500 фунтів
* Civic Hybrid: 1000 фунтів
* CR-V: –
* Element: 1 500 фунтів
* Fit: –
* Odyssey: 3500 фунтів
* Pilot: 3500 фунтів
* Ridgeline: 5000 фунтів
* S2000: –

Honda 2009
* Accord: –
* Civic: 1000 фунтів
* Civic Hybrid: –
* Fit: –
* Odyssey: 3500 фунтів
* Pilot: 3500 фунтів

Вантажопідйомність для буксирування Hummer

Hummer робив ставку на грубу силу. Вантажопідйомність H2 значно зросла до 2008 року, досягнувши 8200 фунтів. H3 залишався скромним з показником 3000 фунтів для стандартних моделей, але варіант пікапа H3T збільшив цю межу до 4400 фунтів. H1 Alpha – це нішевий позашляховик із конкретним рейтингом 7 887 фунтів.

Hummer 2006
* H1 Alpha: 7887 фунтів
* H

Ми переходимо до седанів. Якщо ви вивчаєте ці дані, ймовірно, у вас вже є або ви плануєте придбати вантажівку або позашляховик середнього розміру кінця 2000-х років. Цифри не брешуть. Вони точно показують, що ці автомобілі можуть тягнути, перш ніж ви почнете турбуватися про перегрівання гальм або трансмісію.

Давайте спочатку розглянемо найпотужніші моделі.

Вантажопідйомність Lexus

У середині 2000-х Lexus розділив свою філософію буксирування. Люксові седани та купе? Вони були призначені перевезення вантажів. Ви не знайдете рейтингів буксирування для ES, GS, IS, LS, SC або гібридних версій RX (400h), оскільки виробник не сертифікував їх для цієї мети.

Потужність у моделях, орієнтованих бездоріжжя.

Перевага GX та LX
Якщо вам потрібно буксирувати 6500 фунтів, Lexus GX 470 – ваша відповідь. Він зберігав цей рейтинг незмінним з 2006 до 2009 року. Це рамна конструкція, груба та надійна, вона не прикидається спортивним автомобілем.

Але якщо вам потрібно більше? Переходьте до Lexus LX 570, що дебютував у модельному 2008 році. Він замінив застарілий LX 470. Стрибок значний. LX 470 (2006–2007) досягав максимуму 6500 фунтів. Новий LX 570 збільшив цей показник до 8500 фунтів. Це серйозне покращення для тих, хто буксирує туристичний причіп або великий човен.

Компроміс з RX
RX 330 та RX 350 займали проміжне положення. У перші роки (2006-2007) вони могли буксирувати 3500 фунтів. Але до 2008 року Lexus знизив рейтинг RX 350 і RX 400h всього до 2000 фунтів. Чому? Ймовірно, через керування вагою та зміщення фокусу у бік розкоші, а не практичності. Не намагайтеся буксирувати водні мотоцикли на RX 350 2009 року, не перевіривши посібник користувача двічі.

рік Модель Макс. вантажопідйомність (фунти)
2006 GX 470 6 500
2006 LX 470 6 500
2006 RX 330 3 500
2006 RX 400h 3 500
2006 LS 430 2 000
2007 GX 470 6 500
2007 LX 470 6 500
2007 RX 350 3 500
2007 RX 400h 3 500
2008 GX 470 6 500
2008 LX 570 8 500
2008 RX 350 2 000
2008 RX 400h 2 000
2009 GX 470 6 500
2009 LX 570 8 500
2009 RX 350 2 000

Примітка: Для більш глибокого технічного аналізу доступні специфікації GVWR, GAWR, GCWR, вантажопідйомності, спорядженої маси та корисного навантаження Lexus.

Вантажопідйомність Lincoln

У середині 2000-х років Lincoln тримався позиції повнорозмірних утилітарних автомобілів. Якщо потрібно було буксирувати, ви зверталися до Navigator або Mark LT.

Робочі конячки
Lincoln Navigator (2006–2009) та Mark LT (2006–2009) були очевидним вибором. Обидва зберігали стабільні показники: 6000 фунтів для Navigator і 8900 фунтів для Mark LT. Mark LT, по суті, пікап Ford F-150 під брендом Lincoln забезпечував значно більшу вантажопідйомність, ніж повнорозмірний позашляховик.

Седани та компактні моделі
Решта лінійки була призначена виключно для коротких поїздок. Town Car (2006–2009) міг тягти 2000 фунтів. Це був великий автомобіль, але він не був створений для важких навантажень. MKX (випущений у 2007 році) міг справлятися з 2000 фунтами. MKS, що з’явився у 2009 році, мав скромний рейтинг 1000 фунтів.

Якщо ви буксируєте щось суттєве, дотримуйтесь платформ на базі вантажівок. Несучі седани для цього не призначені.

рік Модель Макс. вантажопідйомність (фунти)
2006 Марк LT 8 900
2006 Navigator 6 000
2006 Town Car 2 000
2007 MKX 2 000
2007 Марк LT 8 900
2007 Navigator 6 000
2007 Town Car 2 000
2008 MKX 2 000
2008 Марк LT 8 900
2008 Navigator 6 000
2008 Town Car 2 000
2009 MKS 1 000
2009 MKX 2 000
2009 Navigator 6 000
2009 Town Car 2 000

Примітка: Для більш глибокого технічного аналізу доступні специфікації GVWR, GAWR, GCWR, вантажопідйомності, спорядженої маси та корисного навантаження Lincoln.

Вантажопідйомність Mazda

Mazda працювала з легкими вантажівками та невеликими позашляховиками. Рейтинги непослідовні, ймовірно, через складне партнерство з Ford у цей період. Вантажівки серії B, які були Ford Ranger під іншим брендом, мали специфічні рейтинги, що трохи варіюються за роками.

Легкі вантажівки
Mazda B4000 була найпотужнішою. Вона могла буксирувати 3140 фунтів у 2006 році, трохи знизилася до 3100 фунтів у 2007 році та повернулася до 3140 фунтів у 2008 та 2009 роках. B3000 керувала приблизно 2480–2500 фунтами. Дрібніший B2300 був обмежений приблизно 1580–1600 фунтами.

Позашляховики
Mazda CX-7 та CX-9 (2007–2009) зберігали стабільний рейтинг у 2000 фунтів. Це був хороший показник для компактних та середньорозмірних кросоверів.

Tribute був трохи непередбачуваним. З 2006 по 2008 рік він був розрахований на 1500 фунтів. Але у 2008 році з’явився Tribute Hybrid

Pontiac, Porsche, Saab, Saturn: Важковаги

Якщо вам потрібні сирі дані про буксирування, Pontiac пропонує декілька варіантів. Pontiac G6, GTO та Grand Prix суворо обмежені 1 000 фунтами. Не так багато. Однак Pontiac Montana SV6 та Torrent можуть буксирувати 3500 фунтів. Vibe знаходиться посередині і важить 1500 кілограмів. Solstice взагалі не потребує буксирування.

Porsche – це інша справа. Їх Cayenne має відмінну тягову силу. Моделі 2006, 2008 та 2009 років мають вантажопідйомність 7716 фунтів. 911, Boxster, Cayman – це спортивні автомобілі. Буксирування не передбачено. Чи не намагайтеся.

Saab пропонує найцікавіші варіанти. 9-7X – гарний вибір тут. З 2006 по 2009 рік він міг буксирувати 5500 фунтів. 9-5 буксирує 3 500 фунтів, а межа для 9-3 та 9-2X становить 2 000 фунтів.

Склад моделей Saturn варіюється від року в рік. Мінівен Relay може буксирувати 3500 фунтів. Outlook може витримувати вагу до 2000 фунтів. Моделі VUE та VUE Hybrid мають межу в 1500 фунтів. Aura та Ion — легкі автомобілі з максимальним навантаженням 1000 фунтів. Sky та Aura Hybrid не підлягають буксируванню.

Scion, Smart, Subaru: сегмент компактних і кросоверів

Scion простий. tC, xA, xB, xD не можуть буксирувати нічого. Нуль фунтів. Якщо ви бажаєте тягнути причіп, шукайте в іншому місці.

Автомобілі Smart показують ще гірші результати. ForTwo не має можливості буксирування. Це міський автомобіль.

Subaru впроваджує повний заженуть. B9 Tribeca 2006 та 2007 років може буксирувати 3 500 фунтів. У 2008 та 2009 роках цей показник знижується до 2 700 фунтів. Forester впевнено тримає 2400 фунтів, але в 2009 році втратив цю характеристику. Legacy та Outback стабільно тримають 2 700 фунтів у період з 2006 по 2009 рік. Baja 2006 року видає 2400 фунтів. Модель Impreza складна в управлінні. У 2006-2007 роках універсал і Outback Sport видають 2000 фунтів. Починаючи з 2008 року, для багатьох моделей Impreza даних про буксирування відсутні. WRX STI ніколи не мав рейтингу.

Suzuki та Toyota: позашляховики та вантажівки

Suzuki XL7 – здатний автомобіль для буксирування. У 2006 та 2008 роках його буксирувальна спроможність становила 3 ​​000 фунтів. У 2007 та 2008 роках вона збільшується до 3 500 фунтів. Grand Vitara залишається на рівні 3 000 фунтів у період з 2006 по 2008 рік, але у 2009 році не мав рейтингу. Forenza та Reno обмежені 1 000 фунтами. Aerio та SX4 не можуть буксирувати. Equator не має рейтингу.

Toyota – король універсальності. Land Cruiser значно збільшує показники. Початкова вага для сезону 2006-2007 років становить 6500 фунтів. У 2008 році його вага підскочила до 8 500 кілограмів. У 2009 році він досягає 9935 фунтів. Tundra – це вантажівка. У 2006 році він видає 6800 фунтів, знижуючись до 4800 фунтів у 2007 і 2008 роках. Sequoia слідує за аналогічною тенденцією: 6 500 фунтів у 2006–2007 роках, потім 7 800 фунтів у 2008 році.

4Runner та FJ Cruiser стабільні на рівні 5 000 фунтів. Sienna та Tacoma видають 3 500 фунтів. Highlander Hybrid потужний, збільшуючи показник з 2 000 до 3 500 фунтів до 2007 року. Вага Highlander без гібрида залишається низькою на рівні 1 500–2 000 фунтів.

Маленькі автомобілі, такі як Corolla, Matrix та RAV4, видають 1500 фунтів. Avalon видає 1 000 фунтів. Camry отримав рейтинг 1 000 фунтів з 2007 по 2009 рік, але в цілому Camry та Prius не підлягають буксируванню. Venza не має рейтингу.

Volkswagen: править Touareg

Volkswagen в основному обмежений. Golf, GTI, Jetta, Beetle, Passat, Rabbit не мають можливості буксирування. Ні у 2006, 2007, 2008, 2009 роках.

Touareg – виняток. У 2006, 2007 та 2009 роках він витримує 7 716 фунтів. Версія Touareg 2 також у 2009 році видає 7716 фунтів. Мінівен Routan у 2009 році видає 2000 фунтів. Tiguan 2009 року видає 2200 фунтів. R32 та GLI — це спортивні моделі без можливості буксирування.

Цифри є точкою для всіх цих даних. Фактична вантажопідйомність залежить від двигуна, коробки передач і пакета тягових характеристик. Пам’ятайте, що слід перевіряти наклейку на дверній рамі. У ній вказані повна вага автомобіля (GCWR) та повна маса осі (GAWR). Ці цифри важливіші за звичайну таблицю. Якщо ви перевищите ці значення, ви ризикуєте отримати відмову підвіски та проблеми з гальмами.

Більшість інформації належить до 2009 року. Пізніші моделі можуть мати інші обмеження. Toyota Land Cruiser у 2009 році важив майже 10 000 фунтів і показав, як дизайн може змінювати буксирувальні здібності. Pontiac Montana важить 3 500 фунтів, а G6 — 1 000 фунтів, що підкреслює різницю між кузовами мінівена та седана.

«Буксирувальна здатність – це не фіксоване число, це межа, що визначається охолодженням, гальмами та міцністю шасі».

Ви можете подумати, що всі позашляховики можуть буксирувати однакову вагу. Ви не можете так думати. Saab 9-7X має більшу буксирувальну здатність, ніж багато вантажівок. Scion tC не підходить для цього. Обставини змінюють усі. Перевірте свій VIN-номер.

Реальність буксирування для старих моделей Volvo

Якщо ви уважно вивчаєте специфікації моделей Volvo до 2010 року, ви можете зіткнутися з безліччю тире. Дані про вантажопідйомність для середини 2000-х років зустрічаються рідко, зазвичай тому, що Volvo взагалі не рекламувала та не сертифікувала можливість буксирування важких причепів для цих автомобілів на американському ринку. Епоха шведських лідерів відходить у минуле, поступаючись місцем концепції дизайну, в якій пріоритет віддається внутрішньому комфорту та безпеці, а не потужним буксирувальним можливостям.

Виняток 2006 року

У 2006 році Volvo S60 виділявся як єдиний седан з чіткою ненульовою оцінкою буксирування. Він має показник у 3 300 фунтів. Цього достатньо для невеликих водних мотоциклів та причепів з подвійною віссю, але для чогось більшого цього, швидше за все, не вистачить. Це конкретна цифра у морі невизначеності.

Інші моделі лінійки 2006 року – C70, S40, S80, V50, V70, XC70, XC90 – мають прочерк. Чи означає це, що буксирування неможливе? Чи Volvo просто не опублікувала певних даних для цього року на ринку США? Це особливо розчаровує власників XC90. Це позашляховик із рамною конструкцією, призначений для перевезення вантажів. Хоча ємність вказана у таблиці, вона не вказана. Це передбачає, що багато хто з цих моделей потрапляє в «сіру зону», пов’язану зі зміною власника або відповідністю Єврокодам, а не із заводськими пакетами для буксирування.

Прірва даних 2007–2009 років

За два роки ваші дані повністю зникнуть. Моделі 2007, 2008 та 2009 років у всьому модельному ряду, від компактного C30 до більшого XC90, не мають даних про буксирування.

Це не помилка. Це відображає період, коли Volvo почала недооцінювати можливості буксирування легкових автомобілів та кросоверів. XC70 – це фургон, побудований на міцній платформі, з нульовою вантажопідйомністю. Для S80 та V70, які часто використовуються як представницький транспорт, дані відсутні. Якщо ви зараз володієте одним з цих автомобілів і хочете буксирувати свій човен, ви можете покладатися тільки на неоригінальні кріплення і структурну цілісність кузова, що несе, а не на гарантію виробника.

Відсутність даних упродовж багатьох років є червоним прапором. Без сертифікованого рейтингу ви можете скасувати гарантію та пошкодити трансмісію. Volvo GVWR (Гросша маса транспортного засобу) та GCWR (Гросса маса у складі автопоїзда) тут мають важливе значення. Якщо виробник не надає дані про буксирування, це означає, що загальна маса автомобіля та причепа не розрахована.

Що це означає для покупців

Вам потрібно ознайомитися з межами таблиць. Поява прочерку у цих старих таблицях означає «перевірте дома», а чи не «ні». Це означає, що ви повинні особисто перевірити GAWR (Гросса маса на осі) та вага автомобіля вашого транспортного засобу. Вага 2006 року S60 складає 3 300 фунтів, що робить його рідкістю.