Як взяти авто в оренду поради

6-20-2020

Оренда авто в Києві, де орендувати автомобіль і не помилитися – це дуже важливі моменти, що заслуговують окремої розмови. Адже далеко не всі приїжджають в Києві для того, щоб проводити час тільки на клуби, багато подорожують по Києву, вивчаючи його історію, пам’ятки, традиції, пересуваючись на машині. І, здавалося б, прокат – ну нічого складного, проте, оренда машини в Києві таїть у собі ряд особливостей, які не зайве було б знати. Також хочемо вам порекомендувати  оренду авто за кращою ціною, ось источник, впевнений ви знайдете тут авто для себе.

Для того щоб взяти в прокат автомобіль в Києві, достатньо мати при собі закордонний паспорт, водійське посвідчення, ну й засоби оплати, зрозуміло. Оренда машини відбувається наступним чином – Ви приходите в прокатну контору, де вибираєте потрібний автомобіль, уважно вивчаєте договір, всі умови оренди та страхування, надаєте документи, з яких переписуються дані, підписуєте

Які існують способи орендувати машину в Києві?

  • Замовлення авто через інтернет. Це, мабуть, найкращий і безпечний, на наш погляд, спосіб взяти машину напрокат. Плюси: 1. Раннє бронювання дозволяє замовити автомобіль за більш привабливою ціною. 2. Бронюючи машину заздалегідь, завжди є час і можливість вивчити всі правила компанії, особливості страховки. Більше того, є можливість уважно вивчити відгуки про ту чи іншу фірму. 3. Набагато вище ймовірність отримати бажану машину за прийнятною ціною і на більш прозорих умовах. 4. Заздалегідь через інтернет можна порівняти ціни, відповідно, отримавши в майбутньому максимально вигідне співвідношення ціна/якість, 5. Машина, заброньована таким способом, може бути доставлена в будь-яку точку Києва, аеропорту або поріг Вашого готелю. А на відпочинку вже не доведеться витрачати час на пошуки залізного коня. Мінуси: 1. Заздалегідь неможливо побачити машину і її стан. Але і тут треба розуміти, що поважаюча себе фірма не дозволить собі надати клієнтові машину в неналежному вигляді. Тобто, щоб звести цей мінус на немає, автомобіль потрібно шукати в перевірених часом компаніях.
  • Оренда авто на місці. Це один з найпопулярніших, але, очевидно, не найбезпечніший спосіб взяти машину напрокат. Плюси: 1. Можливість побачити машину на власні очі. Мінуси: 1. Це більш дорогий спосіб, т. к. на місці ціни завжди вище, ніж при онлайн-бронювання. Дорога оренда офісу на популярних курортах, зарплата додатковим співробітникам і т. д.