Відмінності між покупкою Volkswagen Passat в Європі і США

4-25-2021


Volkswagen Passat в США і в Європі – це дійсно різні автомобілі. На північноамериканському ринку авто було присутнє завжди, але в 2011 році відбулося відділення моделі. Через певні вимоги споживачів, особливості експлуатації та правил дорожнього руху автоконцерном було прийнято рішення створити окрему варіацію з позначкою NMS. Компания Колумб Трейд займається доставкою в Україну, розмитненням, ремонтом, та сертифікацією автомобілів з США, звертайтеся за посиланням https://columbauto.com.ua/catalog/avto/vw/ та дізнавайтеся докладніше.

Американці отримали в своє розпорядження автомобіль простіший технічно, який обходився у виробництві дешевше європейської збірки. Простота Volkswagen Passat відбилася і на експлуатації-немає необхідності в складних ремонтах. Тому ціна нового Volkswagen Passat в США буде значно нижче, ніж в Європі. Європейський же варіант буде відрізнятися дизайном і комплектацією. Крім того, седан в Штатах забезпечується двигуном потужніше і об’ємніше – все на догоду клієнту.

volkswagen Passat характеристики

Еволюція Volkswagen Passat
З першої появи на публіці в 1973 році і до набуття сучасного вигляду Volkswagen Passat пережив 5 поколінь і 3 рестайлінгу. Кожній новій генерації Volkswagen присвоював код-літеру ” В ” і порядковий номер серії. На дорогах досі можна зустріти жваві пасати В4 і навіть В3 з кінця 1980-х-початку 1990-х, що тільки підтверджує витривалість і надійність моделі.

volkswagen passat седан еволюція

Більш-менш звично виглядають моделі шостого і наступних поколінь. Volkswagen Passat В6 мав хромовану зону навколо радіаторної решітки і фари складної конструкції і форми. В7 глобально мало відрізнявся від попередника, отримавши модифікацію фар і бамперів. Восьме покоління (виробляється з 2015 року і по сьогодні) має більш чіткі строгі контури, масивний капот, збільшені фари, хромовані контури віконної зони і порогів.

Еволюція суто американського Volkswagen Passat складається з двох поколінь: перше – з 2011 по 2019, і друге – з 2020 року. Зовні – це ті ж В7 і В8 з Європи, але з характерними для США особливостями.

Комплектації Volkswagen Passat
Volkswagen Passat хороший тим, що кузова седан і універсал виробляються паралельно і є базовими для моделі. Для європейського ринку авто комплектується переважно дизельним двигуном з автоматичною КПП. Наборів опцій всього 3-Comfortline, Trendline і Highline. Привід за замовчуванням передній, для універсала доступно повно приводне шасі. З інших можливостей виробник пропонує бензинові двигуни різного об’єму, механічну коробку передач, підігрів передніх сидінь, Центральний замок, Клімат контроль, ABS та інше.

новий volkswagen passat

Комплектації Volkswagen Passat в США також 3 і називаються вони S, SE і SEL. Перша-найпростіша, що має перераховані вище функції. SEL-це люксовий варіант і набір опцій. Він краще і в експлуатації, і по відчуттях. В оббивці салону використовується натуральна шкіра, електрорегулювання крісел, люк в даху, преміальна аудіосистема і велика Мультимедіа, навігатор, датчики світла, дощу і сліпих зон, і багато іншого.

volkswagen passat рестайлінг

Що під капотом?
Двигуни в Volkswagen Passat представлені в двох видах-Дизельний і бензиновий. Перший тип являє собою турбований агрегат об’ємом 1.9 або 2.0 літра. Зустрічається як в європейській, так і в американській збірці. 4 циліндра розташовуються в ряд і мають по 4 клапана кожен. Розподіл відпрацьованих газів відбувається двома валами, один з яких і запускає турбіну, що нагнітає повітря.

volkswagen Passat двигуни

Бензинові мотори-це скоріше американська необхідність. В Європі використовуються двигуни 1.4, 1.5, 1.6, 1.8 або 2.0 літра, тоді як в Штатах – мінімум дволітрові. Агрегати 2.5 L мають 5 циліндрів, розташованих в ряд з розподіленим уприскуванням палива. Універсали для США оснащуються 3.6-літровим V6 бензиновим мотором, супроводжуваним роботизованою КПП.

коробка volkswagen passat

Для економії на паливі на Пасат з бензиновими двигунами встановлюється газобалонне обладнання 4-го покоління. Volkswagen Passat нормально сприймає нове для себе пальне і втрачає мінімум в продуктивності.

Середня вартість
Ціна базової комплектації в Київському автосалоні становить $36000, Американський варіант обійдеться значно дешевше. Варто враховувати те, що Volkswagen Passat: з США буде трохи відрізнятися технічно в бік простоти. Американський Пасат хоч і буде з далека, зате дозволить заощадити гроші як на покупці, так і в експлуатації.