У бітопливной lada vesta з’явилася “люксова” версія з новою мультимедійною системою

12

Станом на 21 вересня для lada vesta cng доступні три рівні виконання: початковий classic за ціною 983 900 рублів, середній comfot вартістю 1 014 900 рублів і найдорожчий luxe enjoy за 1 109 900 рублів.

У список оснащення останньої, крім нового мультимедійного комплексу, входять протитуманні фари з функцією освітлення повороту, елементи з екошкіри в обробці салону, підігрів керма, трирівневий підігрів передніх крісел, клімат-контроль, камера заднього виду з динамічними лініями розмітки, шість динаміків і 16-дюймові диски.

У битопливной vesta в багажнику розміщений металокомпозитний газовий балон, який при ємності в 90 літрів вміщує 18 кубометрів газу. Балон оснащений швидкісним клапаном, що виключає можливість розриву і неконтрольованого виходу газу при пошкодженні газової магістралі. Зовні ж vesta cng можна відрізнити від звичайної тільки по збільшеній кришці заливний горловини.

Бітопливную версію «вести» випускають з 2017 року, а пізніше до неї приєднався і largus. Однак з лютого 2021 року largus cng не збирають — виробництво відновиться тільки в першому кварталі 2022 року.