Технології BMW Х1 не змогли вберегти кросовер від зіткнення з пішоходом: тест

314

BMW Х1 не пройшов тест на виявлення пішоходів, і навіть не отримав рейтинг!

В останньому поколінні кросовера BMW X1 не так давно була встановлена автоматична система екстреного гальмування. Її перевірили роботу у відомому Страховому інституті дорожньої безпеки IIHS, на тлі 10 інших позашляховиків в класі малих кросоверів. На жаль для BMW, його позашляховик посів останнє місце і не отримав ніякого рейтингу. Ось що сталося:

Випробування системи автономного гальмування при виявленні пішохода від інституту IIHS складається з ряду тестів моделюючих аварійну ситуацію, які показують, як автомобіль здатний уникнути лобове зіткнення або наїзду ззаду йде на пішохода. Для кожного транспортного засобу проводиться три моделювання аварійної ситуації, за підсумком яких виставляється бал, на який напрацювала система захисту.

Перший тест імітує пішохода, швидко вибігає на дрогу в безпосередній близькості перед транспортним засобом.

Другий вид тестування моделює ситуацію, в якій на дорогу вибігає маленька дитина через кілька припаркованих автомобілів.

Третій тест імітує дорослого, який йде по краю смуги руху у тому ж напрямку, що і автомобіль.

Технології BMW Х1 не змогли вберегти кросовер від зіткнення з пішоходом: тест

Тестування перших двох сценаріїв проводиться на швидкості 19 км/год та 40 км/год, в той час як третє випробування проводиться на швидкості 40 км/год і 59 км/ч.

За підсумками тестування, IIHS присудив чотирьом з 11 позашляховиків (Honda CR-V, Subaru Forester, Toyota RAV4 і Volvo XC40) вищий рейтинг. Ці транспортні засоби або могли гальмувати, не зачіпаючи пішоходів, у всіх імітаціях, або могли значно загальмувати, перш ніж вступити в незначний контакт з манекеном.

Технології BMW Х1 не змогли вберегти кросовер від зіткнення з пішоходом: тест

П’ять інших автомобілів отримали рейтинг трохи більш низький, в той час як Mitsubishi Outlander зміг домогтися тільки базового рейтингу, здавши на «трієчку». Але що об’єднує всі автомобілі, так це те, що вони перевершили BMW X1, який навіть не отримав рейтинг, оскільки він скоїв наїзд на манекен у кожному тесті. У тесті з йдуть по дорозі «дорослим», система виявлення пішоходів позашляховика навіть не розпізнала манекен і збила його не гальмуючи.

Втім, все можна подивитися на відео вище.