Вчимося не потрапляти в аварії на прикладі чужих помилок на дорозі

266

БАХ! Відеопідбірка аварій. Чого не можна робити на дорозі?

Дорога, як життя, а життя, як дорога – вони непередбачувані, а деколи жорстокі. Шкода, що так мало людей розуміють це, сідаючи за кермо. Сучасний автомобіль огортає нас помилковим відчуттям безпеки, він заколисує теплим, ласкавим салоном, розслаблює неймовірними технологіями комфорту, притупляє почуття відповідальності водія за своїм функціоналом безпеки. Ну, а потужні двигуни, що дозволяють динамічно стартувати і набирати швидкість, довершують самовбивчу картину.

Досить поглянути на статистику аварійності на дорогах, щоб зрозуміти, що автомобіль досі залишається засобом пересування підвищеної небезпеки: Статистика ДТП в Росії за січень-листопад 2018 року

Ось чотири животрепетних прикладу реальних аварій, що сталися на дорозі з абсолютно різних причин:

Захистіть літніх людей від керма

Звучить трохи жорстоко, але практика показує, що літня людина за кермом хоч і є акуратним водієм, але зважаючи на вік у нього значно притупляється реакція, в складних дорожніх ситуаціях він може зробити невірні висновки, неправильно інтерпретувати ситуацію, злякатися або під час руху у нього може погіршитися самопочуття.

Дивіться також: 14 типів водіїв, яких ви можете побачити на дорозі

Щось подібне сталося на вулиці міста Янгстаун, штат Огайо, США. Літня жінка за кермом не звернула уваги на що стояв на дорозі вантажівка вдарила його, а потім, ймовірно переплутавши педалі, розігналася заднім ходом і протаранила стовп:

Переобувайтесь в зимову гуму вчасно

Наступне відео – класичний приклад «день бляхаря», коли зима начебто вже почалася, але не всі водії перевзули свої автомобілі в «зимове взуття». Втім, занос міг бути спровокований і масою інших факторів, навіть у тому випадку, якщо на автомобілі стояли зимові покришки. В конкретно цьому випадку зверніть увагу на сніп іскор, які вилетіли з-під лівого переднього колеса Skoda Fabia. Ці іскри говорять про те, що на машині стояла зимова шипована гума, а іскри, імовірно, полетіли в момент різкого гальмування і блокування коліс. Хоча якісь конкретні висновки робити з даного відеоролика не представляється можливим.

Що хотілося б поПорадити, так це не перевищувати розумну швидкість руху у складних погодних умовах.

Дорога – це не гоночний трек!

А ось приклад, в якому самовпевнений водій «найбезпечнішою автомарки у світі» вирішив, що його шведський кросовер зможе захистити від самодурства. Не склалося. Результат перегонів виявився плачевним.

Дивіться також: Як безпечно їздити по шосе?

Втім, не будемо настільки суворі до людини. Раптом щось сталося і був втрачений контроль над машиною? Все може бути.

Будьте пильні навіть на заміській трасі

Цю жахливу аварію навіть коментувати не будемо. Лише зазначимо, що, судячи з підпису до відео, ДТП сталося через втратив контроль автомобіля, який вилетів на смугу зустрічного руху. Постраждало щонайменше 5 автомобілів. Деякі з них перекинулися. Щиро сподіваємося, що жертв серед людей немає, хоча, судячи з кадрів цій страшній автобойни, віриться в це насилу.