«розумна» зупинка в санкт-петербурзі виявилася безграмотною

14

у росії створили автомобіль для прийому іспитів на права

Електронне табло зупинки на невському проспекті вивело назву «гостинний двір» з помилкою — з двома «н». Владі належить розібратися з електронікою (або з тим, хто нею керує), а поки зайву букву в назві вирішено просто заклеїти папірцем. Відповідальні особи заявили, що на вирішення проблеми піде кілька днів.

” виправлять протягом тижня. Поки в ручному порядку заклеять. Підрядник веде роботи по установці пілонів. Роботи будуть прийняті і оплачені після виправлення всіх помилок. Крім того, ризик помилок можливий через ручного налаштування системи. На початку 2022 року настройка буде автоматизована», — цитує видання «підйом» представника міського комітету з транспорту.

Тобто передбачається, що в роботу системи, що знаходиться в стадії налагодження, втрутився людський фактор, і це цілком може виявитися правдою — подібні помилки в наш час, на жаль, не рідкість. Користувачі соцмереж вже встигли відреагувати на цю новину досить їдкими коментарями на кшталт «ннадо скоріше виправити ннедочет».

За планами, до 2027 року всі зупинки в санкт-петербурзі повинні стати «розумними». Павільйони з сучасним дизайном стануть пропонувати пасажирам, що очікують транспорт, зарядку для телефону і вай-фай, в них буде апарат для активації квитків і відеоспостереження. Петербурзькі» розумні ” зупинки будуть п’яти різних типів — за рівнем комфортності і розміром. Всього в північній столиці близько 7 тисяч зупинок.

Перші “розумні” зупинки в росії з’явилися в москві ще в 2013 році. Планувалося в перспективі замінити всі зупинки міста на комфортабельні павільйони. Однак з тих пір цей і подібні проекти час від часу буксують. Зокрема, в санкт-петербурзі програма впровадження “розумних” установок застопорилася в 2018-му, була реанімована в 2019-му з метою поставити 50 нових зупинок в 2020 році, але почалася пандемія.