Як оформити автоцивілку

6-13-2021

Рекомендуємо оформити страховку на авто на BritishInsurance! Страховка оформлена на сайті ,  дозволяє покрити всі витрати на ремонт і відновлення машини при виникненні дорожньо-транспортного чи надзвичайної події. А також витрати на моральну та матеріальну шкоду особам, які постраждали при аварії. Ми пропонуємо найвигідніші умови страхування, консультуємо по підбору програм.

Наші пропозиції

У компанії можна замовити різні програми страхування іномарки або вітчизняного авто:

  • ОСЦПВ (Автоцивілка). Комплекс обов’язкового страхування, який повинен оформляти кожен власник транспортного засобу. ОСЦПВ покриває відповідальність винуватця ДТП перед третіми особами.
  • КАСКО. Програма добровільного страхування, яка дозволяє відшкодовувати збиток при пошкодженнях автомобіля, а також при викраденні транспортного засобу чи інших протиправних діях. КАСКО покриває витрати при повному знищенні транспортного засобу під час пожежі, вибуху або інші події.
  • ДЦВ . Додаткове страхування, завдяки якій можна покрити всі витрати, пов’язані з виникненням ДТП. Це розширене ОСЦПВ , яке передбачає збільшення суми страхового відшкодування (тому що ОСЦПВ не завжди повністю покриває витрат на ремонт авто при ДТП).