Електромобіль стало можливим повністю зарядити за чотири хвилини

52

Це можна було б назвати революцією, якби не дві важливі умови. Перше-це може статися тільки в китаї. Друге – за чотири хвилини можна зарядити лише одну унікальну модель

Пам’ятайте ми недавно писали про електричний спорткар, який створив син главй volkswagen-фердинанда пієха. Piech gt являє собою двомісне спортивне купе, яке за своїми розмірами можна порівняти з porsche 911. Силова установка складається з трьох електромоторів загальною потужністю в 600 кінських сил, що дозволить автомобілю розігнатися до першої сотні за три секунди. Є у нього ще одна цікава риса-акумулятори, які розроблялися гонконгської компанії densen.

Їх особливість полягає в двох пунктах. Пункт перший-через особливого хімічного складу, акумулятори обходяться без додаткового охолодження, що робить їх легкими і компактними. Друга особливість полягає в швидкості заряджання-відмітка в 80 % ємності акумулятора досягається всього за 8 хвилин при підключенні до стандартної зарядної станції.

А буквально днями densen повідомила, що розробила спеціальну зарядну станцію, яка знизить час заряджання вдвічі-до чотирьох хвилин! на жаль, всі подробиці про китайський супер-чарджер тримаються в найсуворішому секреті.