Дизайнер kia розповів про пікап на базі mohave

49

За неофіційними даними, проекту зі створення пікапа kia дали “зелене світло” ще в 2020 році, а прем’єра такого автомобіля запланована на 2023 рік. Однак кількома днями раніше австралійський cars guide обговорив перспективи пікапа kia з главою місцевого підрозділу марки деміеном мереди, і той зі скепсисом поставився до цих чуток. Мереди заявив, що ймовірність появи такого автомобіля в осяжному майбутньому «вкрай мала».

Передбачається, що якщо модель і з’явиться на ринку, то, швидше за все, це буде пікап на базі великого рамного позашляховика mohave. У мережі навіть можна знайти неофіційні рендери пікапа із зовнішністю позашляховика, але ніяких подробиць про нього поки немає.

Що ж стосується згаданого hyundai santa cruz, то він успішно дебютував в сша: за даними iseecars.com, корейський пікап в серпні став найшвидше продаваним новим автомобілем в країні.

Між іншим, сама hyundai просить не називати santa cruz пікапом — модель коректніше відносити до класу sport adventure vehicle (sav), що буквально перекладається як «спортивний автомобіль для пригод».