Як вибрати підвісний унітаз

3-13-2021

Підвісний унітаз слід купувати разом з інсталяцією для підвісного унітазу, якщо немає такої можливості, і у вас вже встановлена або придбана інсталяція то нічого страшного.

Перше з чого треба почати це заміряти міжосьова відстань між шпильками, на яких буде висіти підвісний унітаз. В іншому випадку ваші будівельники можуть вивести зі стіни і” закрити ” гіпсокартоном, кахлем один розмір, а унітаз буде під інший розмір. Існує два типи розміру таких шпильок: 180 мм, і 230 мм. Також рекомендуємо замовити підвісний унітаз на сайті https://santan.ua/ , тут найкращі ціни .

Після того як ви визначилися з міжосьовим розміром шпильок переходимо до вибору унітазу.

Шість важливих моменту при виборі:

1) розміри унітазу, довжина.

2) визначаємо потрібно нам сидіння з мікроліфтом чи ні. Сидіння з плавним опусканням це хороша опція для унітазу, але вона коштує приблизно на 1 500 – 5 000 гривень дорожче звичайного сидіння.

3) якої форми повинен бути унітаз? прямий, круглий, або квадратний? це вибирає покупець виходячи зі свого смаку і розуміння краси, дизайну.

4) потрібен нам унітаз безободковий або звичайний з ободом. Можна сперечатися скільки завгодно, що безободковий унітаз це гігієнічно, це функціонально, це модно, це красиво в кінці кінців, але при виборі ви повинні розуміти, що це маркетинг чистої води, і за нього доведеться доплачувати.

5) прихований кріплення унітазу або відкритий? вибирати звичайно необхідно з прихованим кріпленням, це дійсно “хороша штука”…

6) і тільки після всього цього необхідно дивитися на ціну і на виробника… Якщо ви відразу обмежені в бюджеті, то у вас не сильно великий вибір, це моделі унітазів так звані без претензій на дизайн, без мікроліфтового сидіння, з відкритим боковим кріпленням, обідковий в ціновому діапазоні від 3 500 тис.грн.