Відремонтувати своє або купити авто в кредит? Підкажемо 3 плюси та 3 мінуси пропозицій.

7-27-2021

У нашому світі немає нічого вічного, тому будь-яка машина з часом починає потребувати все більше часу, коштів та вкладених сил. Купити авто в кредит пропонують друзі та знайомі, інтернет радить компанії для цього. Проте є й інша думка – ремонт своєї ластівки та вкладання коштів в її покращення. Обидва варіанти потребують додаткових коштів, проте метод кредиту можна розрахувати, а метод відновлення та реставрації – ні. Що обрати та який метод краще? Купити авто в кредит або ремонтувати та покращувати свою машину? Який варіант дорожчий? А який простіший? Далі розглянемо методи та виберемо кращий.

       Купити авто в кредит. Швидко покращити транспортний засіб на кілька рівнів та посилити комфорт допоможе договір лізингу. Саме лізинг дозволить отримати новішу машину вже на цьому тижні, навіть якщо немає коштів для такого оновлення. Зазвичай компанії оформляють машину після сплати стартового внеску по ній, проте можна домовитись про реалізацію своєї старої як внесок по оформленню новішої. Так можна здати в компанію свою ластівку і купити авто в кредит з асортименту майданчика чи дилерського центру (Trade-In). Різницю вартості можна буде сплачувати невеликими платежами у майбутньому по графіку виплат. Переваги такого варіанту: швидко оформити машину на рівень краще від нинішньої, оформлення без зайвого клопоту та нервів, безпека угоди та прогнозованість платежів, ремонт не потрібен. Мінуси: комісія у платежах.

       ПланетАвто – один з найбільших сервісів в Україні, який допоможе купити авто в кредит або оформити лізинг на будь-яку машину з сайту. На сайті ПланетАвто запропоновано понад 9000 варіантів з 29 майданчиків компанії, кожне оголошення можна оцінити та залишити заявку для огляду на майданчику. Переходьте до сайту ПланетАвто та знайдіть найкраще авто вже зараз.

       Ремонт та покращення. Завжди можна знайти в своїй машині нюанси, які потребують ремонту та покращення. Наприклад, зміна фільтрів або ременя на двигуні, оновлення ходової або заміна бамперу. Варіантів може бути тисяча, адже з часом будь-який транспортний засіб вимагає придбання нових запчастин. Можна вкладати кошти та оновлювати елементи машини, зміцнювати та лагодити її. Серед переваг: знання своєї ластівки, не потрібно нічого оформлювати або шукати заміну. Недоліки: потрібно вкладати кошти в ремонт, безліч проблем та нюансів, вартість з часом зменшується, рівень комфорту не покращується, небезпечність водіння.