Де знайти ВИН код автомобіля

4-8-2021


Автомобіль перевіряється за значенням ВИН коду, який є унікальним номером транспорту. Зазвичай він складається з 17 символів, букв і цифр. Знайти вин код можна в документах ПТС, в страховці осаго або СТС (свідоцтво про реєстрацію ТЗ), а так само на кузові машини. Звернутися за перевіркою автомобіля по VIN коду, Ви зможете за посиланням VIN check, та дізнатися реальну інформацію про авто, яке хочете придбати.

Що покаже перевірка авто по VIN коду


Перевірка автомобіля проводиться по 12 офіційним базам, а так само пошуку збігів в інших джерелах. Перевірка по ВИН покаже чи знаходиться автомобіль в арешті, заставі, чи є обмеження на реєстрацію в ГИБДД, так само дозволяє отримати інформацію про ДТП, митниці, ОСАГО, дізнатися серію і номер ПТС, кількість власників по ПТС, розшифровку VIN. Сервіс автобот підключений до системи ЕАІСТО перевіряє звіти при проходженні , так ви можете дізнатися реальний пробіг автомобіля.

Отримати звіт про історію ремонту та обслуговування автомобіля від офіційного дилера VAG
Додана нова послуга для автомобілів марок Audi, Wolvagen, Skoda і Seat. Ви можете отримати повну виписку про історію обслуговування і ремонту автомобіля від офіційного дилера по всій Україні і Європі…
Детальніше про виписку

замовити виписку від офіційного дилера VAG про історію ремонту і обслуговуванні по всій Україні і Європі
Історія ТО і ремонту автомобіля
Звіт можна замовити в даний момент тільки для автомобілів марок AUDI, Volkswagen, Skoda, Seat. Виписка замовляється за ВИН кодом, тому вам потрібно знати VIN. У ній міститься вся історія звернень до офіційного дилера по всій Україні, включаючи Пробіг, які деталі змінювалися, фарбувалися, стан ТЗ на кожен момент, всі проблемні місця, а так само висновок експерта Сервісного центру, якщо він його залишив.

Після оплати заявки, звіт вам надійде на E-mail протягом декількох годин в будні дні. Іноді звіти формуються і по вихідних дня. Якщо раптом виявиться, що цей автомобіль ніколи не був у дилера і немає по ньому записів, то повернемо гроші.