Які масляні фільтри небезпечні для експлуатації

33

Офіційні цифри інфляції в росії, нещодавно, до слова, підвищені, склали 7,4%, що взагалі-то багато, але і вони не мають ніякого відношення до ситуації на ринку: ціни на всі види товарів і послуг виросли не менше, ніж на 25%, а в деяких сферах — всі 50%. Про ринок нових автомобілів навіть згадувати не буде, там твориться суще свавілля імені автодилерів.

Однак пропозиція по автозапчастинах нічим не краще: навіть прості витратні матеріали істотно виросли в ціні і вже боляче б’ють по кишені. Робити нічого, доводиться дивитися в бік аналогів, багато з яких далекі не тільки від гостів, але і від самих «ласкавих» техзавдань.

Окрема розмова — китайські масляні фільтри, які не схожі на оригінал навіть зовні. Форма, шрифти, навіть отвір з різьбленням-все виглядає настільки кустарно, що в руки брати не хочеться. Але страждає безгрошів’ям водій на це скаже: нам же його не на полицю ставити, а під капотом в справу пускати, так що плювати на зовнішній вигляд, є і є. Ну що там такого інноваційного, що китайці повторити не зможуть? платити за патенти і бренди вже нічим, а їздити — треба.