Звичка до убозтва: для чого влада хоче пересадити росіян на електромобілі

14

У нас це zetta і «кама». А щоб публіка обманювалася в надіях, навіщось обіцяні божевільні тиражі, завдання яких заявити народність електромобілів, попиту на які не буде ніколи.

Ілон маск був непримітний і нецікавий зі своєю tesla, поки робив її з невеликої lotus. Давно відома і нікому не потрібна британська машина, в силу примхи американського авантюриста, перетворилася на електромобіль. Вона і бензинова була нікому не потрібна, а електрична поготів. І тоді маск повторив шлях, яким сто років тому пішов розвиток автомобіля з двс. Поки це був ретельний експеримент даймлера і бенца, на автомобілі дивилися, як на аномалію.

До речі, коли карл бенц зробив бізнес, продавши перший екземпляр клієнту, родичі покупця не оцінили фінансову підтримку прогресу і відправили власника першого в світі покупного автомобіля в божевільний будинок. Розуміння і загальна пристрасть наздогнали автомобіль тільки після того, коли його стали робити для багатих — дорогим, респектабельним, розкішним. З технічного курйозу автомобіль тут же перетворився на затребуваний товар. Багаті люди сплатили прогрес людства зі своєї кишені. Автомобіль того періоду-це дорого, престижно і тільки для обраних.