Знання, як клітини знають, що вони не перевернуті, може допомогти боротися з раком

230

Научно

Верх і низ клітин роблять різні роботи, і здорові органи і тканини містять добре організовані клітини, які є правильним шляхом. Один з перших симптомів раку, коли клітини стають неорганізованими і можуть закінчитися догори дригом. Тепер дослідники у Великобританії виявили клеткизнайте, коли вони будуть правильним шляхом і припускають, що це знання допоможе в боротьбі проти раку.

Чарльз Стреули і Нэсрин Ахтэр з Центру Wellcome Trust Матричного Кліткою Дослідження, міждисциплінарної одиниці в Здатності Наук про життя вМанчестерский університет, опишіть те, що вони виявили про «полярності клітини» в роботі, опублікованій онлайн за своєю природою КлеткаБиология 23 грудня.

Позаклітинна матрицаВнеклеточная матриця є багатою білком «підтримуючої здатністю», що тримає клітини на місці, щоб сформувати тривимірну тканина. Це важливо для дизайну иформа органів.Однак на відміну від інертного підтримуючої здібності, використовуваної на будмайданчиках, позаклітинна матриця взаємодіє з клітинами, які це тримає на місці.

Наприклад, у нещодавно виданому дослідженні на чолі з Массачусетським технологічним інститутом, вчені розкрили ключ до розгадки важливого питання у дослідженнях раку: як ракові клітини поширюються?Вони знайшли, що молекулярні взаємодії з пухлинними клітинами змінюють нерухомість матриці, таким чином, клітини стають відклеєними і їдуть в інші частитело, щоб почати нові пухлини.Інші дослідження показали, що позаклітинна матриця не тільки дотримується клітин, але також і веде їх у правильні положення.

Але те, що Стреули і Ахтэр хотіли дослідити, є областю, яка була таємницею: як робить позаклітинне матрицю, повідомляють руководствосообщения до клітин, таким чином, вони приймають правильне положення, правильний шлях?Для їх дослідження вони вирішили подивитися на епітеліоцити, складові більшість тканини тіла. Певні епітеліоцити, які вони вивчили, былите в виробляє молоко залозистої тканини грудей.

Ці клітини також вирівнюють грудні протоки, які несуть молоко до соска.Якщо ці клітини не організовано правильно, груди не може послати молоко в сосок, коли дитина годує грудьми. І один з перших симптомів раку — этоэпителиоциты стають неорганізованими.

Відсутність интегрина дезорієнтує клеткиОдин із способів, якими позаклітинна матриця з’єднується з эпителиоцитами грудей, через рецептори, названі интегринами.

Ці рецептори кажуть клітки про ихсреда, і також надсилає повідомлення з клітин до їх середовищі.Streuli і Akhtar провели експерименти з интегринами в епітеліоцитах грудей, щоб бачити, як вони впливали на поведінку клітини.В одному експерименті вони знайшли клітини, яким бракувало, ген інтегринів закінчився неправильний шлях у позаклітинної матриці і також внеправильное місце.

В іншому експерименті вони виявили, що видалення інтегринів в культивованих клітинах молочної залози призвело до того ж хворому ефекту.Интегринами, пов’язаними з микроканальцами, є ключ до орієнтації клеткиДальнейший експеримент допоміг дослідникам зрозуміти, як клітини знають, що вони — правильний шлях.

Вони виявили, що в клітинах, рецептори интегрина з’єднуються з білком під назвою РІД, у свою чергу зв’язується з микроканальцами, білковим транспортомсеть в клітинах.Вони знайшли, що це — комбінація інтегринів і мікроканальців в клітці, удостоверяющейся, що правильні білки посилають в вершину і нижню частьиз клітини, щоб гарантувати клітину входить у положення правильний шлях.Стреули повідомляє у заяві, що вони виявили «життєве взаємодія між транспортним машинним обладнанням і рецепторами интегрина, який делаетуверенный, що білки транспортуються в правильну область клітини.”«Без цієї взаємодії білки виявляються в неправильному місці, і це може призвести до клітин, стає дезорганізовані», говорить Стреули.

Він продовжує пояснювати це, коли вони порівняли тканина молочних залоз з своїх експериментів з тим з пацієнтів на ранніх стадіях раку молочної залози, ихпоявившийся дуже схожий:«Клітини були перевернені і неорганізовані, таким чином, вони не могли виконати свої функції».«Ми сподіваємося, що наша робота, щоб краще зрозуміти полярність клітини могла в кінцевому рахунку привести до кращого діагнозу для хворих на рак», додає він.

Робота відноситься до інших органамНесмотря на те, що вони тільки експериментували з эпителиоцитами грудей, Streuli і Akhtar вважають, що епітеліоцити від інших органів вели б себе зтот же шлях.Важливим аспектом їх роботи є використання спеціальних 3D культур, щоб виростити клітини, де вони сформували крихітні органи, що виглядали дивно подобнымик тканини молочних залоз.

«Вирощуючи клітини молочної залози так, щоб вони могли сформувати 3D структури, а не на твердих засобах чашок Петрі, які вони розробляють у шляху, який набагато більш сроднидо того, як вони ростуть у тілі», говорить Ахтэр.«Більш ніж 90% ракових утворень прибувають з епітеліоцитів, який є, чому ми вирішили вивчити їх», додає вона.

Streuli і Akhtar тепер планують перевірити, чи призводить зміна рівнів интегрина до руйнування клітин, замеченному на ранніх стадияхрак.

знаниезнатьклеткамочьперевернутьпомочь

 • Листопад 30, 2018
 • коментарів 5
 • admin
 • Науково

коментарів 5


 • Kenius

  Караван йди випікай, будеш зустрічати расеян. Не забудь стрічку каларадскую прив’язати на лоб. В інтернеті ти герой, а на ділі куй малої.


  30.11.2018 у 21:12
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gulrajas

  Рубль знову падає на торгах на валютній біржі

  Долар в черговий раз перевищив відмітку в 54 рубля, євро піднявся вище 61 рубля.


  30.11.2018 в 22:23
  Увійдіть щоб відповісти


 • Всеслава Родіонівна

  не Отрути, смт в одеській області


  01.12.2018 в 15:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Никоненко Оксана

  а скока у вас бензин?


  01.12.2018 в 22:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Goltijinn

  Латки сильно відрізняються в залежності від того де живеш, так і зарплат у конвертах багато, так шо офіційна статистика хз чи вірна


  02.12.2018 в 09:30
  Увійдіть щоб відповісти