Жигулі в ідеалі і без дикої накрутки? ми знайшли декілька!

20

жигулі з перших партій продають за ціною нового мерседеса

Всілякі “капсули часу”, дбайливо збережені протягом десятиліть дідусями і бабусями в теплих вентильованих гаражах, стали настільки поширеною бізнес-ідеєю, що кредит довіри до подібних історій останнім часом помітно йде на спад. Тим паче, що ціни на такі» капсульні ” автомобілі, які призначаються власниками на великих маркетплейсах, іноді просто абсурдно високі.

Чи є місця, де на ностальгії за радянським автопрому не спекулюють? на сайті клубу lada history ми знайшли сторінку»lada в добрі руки”. Це клуб любителів класичних вазівських машин, що влаштовує масштабні зльоти, пробіги і фестивалі і, крім іншого, займається реставрацією автомобілів. Деякі машини продаються-як правило, друзям по клубу.

на жаль, є люди, яким все одно на нашу тему, аби грошей заробити. Але у нас з сайті є цікаві автомобілі, і там все чесно», — розповів «за кермом» керівник клубу сергій діогрик.

Що за автомобілі? наприклад, зараз у продажу знаходиться ваз — 2103 (на фото) раннього року випуску-машина зійшла з конвеєра в травні або червні 1973 року. Світло-димчаста “трійка” знаходиться в первозданному вигляді, а її стан оцінюється як гідне. Позиціонується автомобіль як хороший екземпляр для реставрації, а просять за нього 230 000 рублів.

Трохи раніше відреставрований універсал ваз-2102,» готовий до участі у виставках ” був проданий за 400 000 рублів. Є, звичайно, варіанти і подорожче: ще одна рання ваз-2103 в ефектному синьому кольорі від концерну basf дісталася новому власнику за 1,5 млн рублів. Але це справжня рідкість (за оцінками фахівців, таких залишилося всього кілька) і, до того ж, також повністю відреставрована.