Жир живота може збільшити ризик остеопорозу у чоловіків

202

Научно

Чоловіки, у яких є глибокий жир живота, також названий вісцеральним жиром, в більш високому ризику остеопорозу, ніж чоловіки, які знаходяться в формі, згідно з дослідженням, представленим на річному зборах Радіологічного Товариства Північної Америки (RSNA).Міріам Бределла, Доктор медицини, радіолог в Центральній лікарні Массачусетсу і ад’юнкт-професор рентгенології в Медичній школі Гарварду, прокоментував: «Для чоловіків важливо знати, що надлишковий жир живота не є тільки чинником ризику для хвороби серця і діабету, це — також фактор ризику для втрати кісткової маси».

Більш ніж 37 мільйонів американських чоловіків за віком 20 є страждають ожирінням, згідно Національного Центру медичної Статистики, і ожиріння було пов’язано з небезпечними питаннями охорони здоров’я, такими як діабет, високий холестерин, астма, серцево-судинні захворювання, раптова зупинка дихання уві сні і об’єднані проблеми. Проте раніше вважалося, що огрядні чоловіки мають більш низькі можливості страждання від втрати кісткової маси.Бределла сказав, що «Більшість досліджень в області остеопорозу зосередилося на жінках. Чоловіки, як думали, були відносно захищені від втрати кісткової маси, особливо страждають ожирінням чоловіки».

Звіт відзначає, що існують різні типи жирового прошарку. Підшкірний жир сидить безпосередньо нижче шкіри, в той час як вісцеральний або внутрішньочеревний жир визнаний глибоким нижче м’язової тканини в черевній порожнині.

Сума вісцерального жиру, збереженого в тілі людини, залежить від генетики, дієти і здійснення. Додатковий вісцеральний жир виключно шкідливий, тому що він був пов’язаний із хворобою серця.Дослідження, видане в серпні цього року, заявило, що жир живота збільшує ризик смерті людини, навіть якщо вони — нормальна вага, і в повідомленні 2009 року говорилося, що накопичення вісцерального жиру пов’язане з депресією.Одне певне дослідження, Остеопорозные Переломи Дослідження Чоловіків, багатостороннього наглядової випробування, що проводилися, щоб знайти фактори ризику, що призводять до остеопорозу.

Дослідження знайшло, що ожиріння серед чоловіків було пов’язано з ризиком переломів. Після цього випробування експерти хотіли визначити ефект жиру живота на міцності кістки.Доктор Бределла і колеги досліджували 35 страждають ожирінням чоловіків із середнім віком 34 та середнім ІМТ (індекс маси тіла) 36,5. У чоловіків була КТ їх черевних порожнин і стегон, щоб оцінити масу м’язи і жир.

Вони також перенесли КТ з високим дозволом на передпліччях, а також метод, названий аналізом кінцевого елемента (FEA), працюючим шляхом аналізу міцності кістки і прогнозування більш пізнього ризику перелому.Bredella продовжував:«FEA є методом, часто використовується в машинобудуванні, щоб визначити міцність матеріалів для дизайну мостів або літаків серед іншого. FEA може визначити, де структура зігнеться або зламається і сума сили, необхідної, щоб зробити матеріальний розрив.

Ми можемо тепер використовувати FEA, щоб визначити міцність або змусити необхідний змусити кістка зламатися».Під час випробування дослідники вирішили за допомогою аналізу FEA, що у чоловіків з великою кількістю вісцерального і всього черевного жиру були більш низька руйнівне навантаження і жорсткість, два анализаиз міцності кістки, ніж чоловіки, у яких було менше вісцерального і черевного жиру.

Ніяка зв’язок не була виявлена між загальним BMI або віком і кісткою механічні особливості.«Ми не були здивовані нашими результатами, що і вісцеральний жир черевної порожнини шкідливий для міцності кістки у страждаючих ожирінням чоловіків.

Ми були, однак, здивовані, що страждають ожирінням чоловіка з великою кількістю вісцерального жиру значно зменшили міцність кістки порівняно зі страждають ожирінням чоловіками з низьким вісцеральним товстим, але подібним BMI», завершив доктор Бределла. Результати дослідження дослідження також показали, що маса м’яза була ясно пов’язана з міцністю кістки.

животмочьрискувеличить

 • Лютий 1, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Saithi

  Коли інших перемог немає, жалюгідним і нікчемним людям залишається радіти будь-яким нещастям, що відбувається з іншими на українському сайті і розповідати 24 години на добу, як в українців все погано і які вони погані за своїм гебельс ТБ.


  01.02.2018 в 23:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ragebeard

  Я написав про обурення ватников сьогодні два рази. Постараюся для таких нежніх і требовательніх читачів урізноманітнити :))


  02.02.2018 у 08:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sai

  Козлорылым пофик бабу, яка вбила людину та іншу зробила інвалідом, відпустили, головне призначення Саакашвілі губернатором Одеси. Козломордые тварини з вами можна робити що захочеш, биомусор.


  02.02.2018 в 18:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Яфраков Денис

  там начебто вже перестали писати, не?


  02.02.2018 в 23:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tholune

  Я руський!!! Сруский!


  03.02.2018 в 09:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nuadalen

  печенька, а можна я нагадаю що в донецьку перший убитий був таки з прапором україни на мітингу? а війна почалася там зовсім не через ганчірок, а із-за того що за сценарієм криму йшло все


  03.02.2018 у 15:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Курепина Олена

  пля, витерли цього двієчника чегевару. Спеціально для нього з праць леніна — Ми повинні боротися з релігією. Це — азбука всього матеріалізму і, отже, марксизму.


  03.02.2018 в 23:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Coifym

  Хз, але швидше за все там ті кого під час майдану взяли і вони були під слідством або засуджені


  04.02.2018 у 05:07
  Увійдіть щоб відповісти


 • Zurisar

  Шо таке півночі? :))


  04.02.2018 в 19:00
  Увійдіть щоб відповісти