Здорова дієта захищає від рецидивних серцевих нападів і інсультів

196

Научно

Серцево-здорова дієта може допомогти захистити людей з серцево-судинним захворюванням проти повторних інсультів і серцевими нападами.Виявлення прибуло з дослідження, виданого в американському Кровообігу журналу Heart Association і фінансувався Boehringer Ingelheim.Мэхшид Дехган, доктор філософії, дослідник дослідження і дієтолог в Інституті Дослідження в області охорони здоров’я Населення, в університеті Макмастера в Онтаріо, Канада, заявили:«Час від часу пацієнти не думають, що вони повинні дотримуватися здорової дієти, так як їх ліки вже знизили їх кров’яний тиск і холестерин — який є неправильним. Дієтична модифікація володіє перевагами у додаток до поміченим з аспірином, модуляторами ангіотензину, знижувальними ліпід агентами і бета-блокаторами».

Дослідники оглянули 31 546 дорослих (віком 66,5 в середньому), що або мав серцево-судинне захворювання або пошкодження головних органів, щоб визначити, як часто вони випили молоко і з’їли фрукти, овочі, м’ясо, рибу, зерно і домашню птицю у попередньому році. Питання про вибір образів життя, такому як здійснення, куріння та алкогольне споживання, також запитали в інтерв’ю.Сума фруктів, овочів, молока, зерна, щодня потреблявшегося, а також ставлення риби до споживаного м’яса, визначила загальне безліч. Команда виявила, під час п’ятирічного спостереження, що 5 190 серцево-судинних подій, що мали місце серед учасників.

Аналіз показав, що люди, які споживали серцево-здорову дієту, випробували a:35% знизили ризик для серцево-судинної смерті

28% знизили ризик для застійної серцевої недостаточности19% знизили ризик для инсульта14% знизили ризик для нових серцевих нападів

Незважаючи на те, що у людей в різних частинах світу є різні продовольчі звички, здорова дієта була пов’язана з захистом від рецидивного серцево-судинного захворювання у всьому світі, незалежно від економічного рівня країни, Dehghan показав.Команда виявила, що, коли у людини є дієта, багата фруктами і овочами, і їсть більше риби, ніж м’ясо, вони отримують більше захисту від хвороби серця, ніж вони роблять проти раку, рани або переломів.

Це дослідження підтримує попереднє дослідження, вказала, що нездорова дієта викликає підвищений ризик розвивається хвороби серця.Dehghan завершив:«Лікарі повинні радити своїм ризикованим пацієнтам покращувати їх дієту і є більше овочів, фруктів, зерна та риби.

Це могло істотно зменшити серцево-судинний рецидив поза одного тільки медикаментозного лікування та врятувати життя глобально».

диетазащищатьздоровыйприступрецидивныйсердечная

 • Березень 30, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Opith

  Рашка перш за все! Слава Гобліну!


  30.03.2018 в 18:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Yggwyn

  твоя мамка зачала тебе на майдані з бомжем


  30.03.2018 в 23:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мерзляков Владислав Адріанович

  ти собі зробив прапор ДыНыРы татуху?


  31.03.2018 у 15:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kazrabei

  ок, буду мати на увазі


  31.03.2018 у 19:57
  Увійдіть щоб відповісти


 • Anararon

  Ну вибач, можу тільки підручник з логіки подарувати тоді:))


  01.04.2018 у 05:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Felak

  Тисячі людей прийшли на відкриття. Які веселі обличчя у тих, що прийшли.


  01.04.2018 в 12:19
  Увійдіть щоб відповісти


 • Соніна Юлія Геннадіївна

  А як ти ставишся до того що в Москві є вулиця Ахмата Кадирова, який закликав до джихаду проти росіян? :))


  02.04.2018 в 01:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Коптильникова Олена

  насправді тільки одна асоціація… це з пташкою в клітці… так, двері відкрили, а летіти нікуди (у нашому випадку при зарплатах 100евро і не за що)


  02.04.2018 в 12:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Сочеванов Михайло

  тому ви тут вже 3 роки сидите прусаки?


  03.04.2018 в 00:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Blackhammer

  Привіт ? Я чет не пам’ятаю ніякого зносу на початку 90-х. Хоча хз, може і був, просто не пам’ятаю, тоді зовсім інші питання интресовали


  03.04.2018 в 09:30
  Увійдіть щоб відповісти