Збірка Tesla Model 3 за 48 секунд: відео

255

Ось як збирають нові Тесла на складальної лінії

Як Tesla Model 3 збирають за 48 секунди….

Збірка Tesla Model 3 за 48 секунд: відео

Гаразд, насправді не за хвилину, а трохи довше і показаний процес не включені далеко не всі етапи виробництва, на зразок складання електромоторів, елементів приводу та інших важливих частин без яких електричний автомобіль не зможе проїхати й метра (з ними відео розтягнулося б до години або близько того). На відеоролику представлена лише фінальна збірка автомобіля воєдино. Накладаємо на все це пишність тайм-лапс (прискорене відео) і отримуємо відеоряд гідний премії на якому-небудь сайті про технології, на кшталт «Популярної механіки»:

Ось такий рідкісний інсайдерський погляд на роботу складальної фабрики «Tesla Fremont» і, що ще важливіше для Ілона Маска, – це перший публічний натяк, на те, що проект Tesla Model 3 не тільки не відкладено на дальню полицю, але і те, що він почав втілюватися в життя в необхідному обсязі.

Дивіться також: Чому Tesla Model S не підходить для спортивного використання?

На даний момент відомо, Tesla Model 3 стабільно випускається в кількості 5.000 – 7.000 штук в тиждень. Спочатку, на виробництві панував натуральний пекло, який став величезною проблемою, і практично призвів Тесла до банкрутства. Зараз, як бачимо, машини штампують зі швидкістю випікання пиріжків від баби Зіни…