Збільшуючи лікування ідіопатичного легеневого фіброзу з Pirfenidone, європейський огляд показує

236

Научно

Майже половина європейського дихального прийняття участі фахівців у недавньому огляді використовує pirfenidone (Esbriet®, InterMune), оскільки первинне лікування, у хворих нещодавно діагностоване з ідіопатичним легеневим фіброзом (IPF), згідно з результатами, стало недавнє Просування в Дослідженні IPF (ПОВІТРЯ), що зустрічається в Римі, Італії (30 листопада — 1 грудня 2012 року).Онлайновий огляд включав реакції від 66 дихальних фахівців, присутніх на загальноєвропейської зустрічі. Результати показали, що 42% вибрали pirfenidone в якості первинного лікування нещодавно діагностованого IPF, представивши швидке збільшення від 11% фахівців, які відповідають на подібний огляд у першому ПОВІТРІ, зустрічається в 2011.В останньому огляді лише 4% фахівців сказали, що будуть використовувати потрійну терапію з преднізолоном имураном і N-ацетилцистеїном як перша лінія терапія IPF.

Це було головним скороченням від 26% у попередньому огляді в 2011. З тих пір Національні Інститути Здоров’я зупинили одну руку випробування, перевіряючого потрійну терапію (ПАНТЕРА-IPF) після виявлення більш високої смертності, ставок госпіталізації і серйозних небажаних явищ, ніж з плацебо або неактивними речовинами; половина (48%) прийняття участі фахівців у огляді сказала, що вони зменшили своє використання потрійної терапії в результаті.

IPF є інтерстиціальним захворюванням легень, таким, що характеризується прогресуючим фіброзом легень з п’ятирічною смертністю 50-70%. Останні епідеміологічні дані пропонують збільшити рівень, робить IPF звичайний тип інтерстиціального захворювання легень більше ніж з 80 000 пацієнтів, що живуть з умовою в країнах-членах ЄС. Рівень вище, ніж для кількох випадків раку, включаючи рак яєчника.

Дихальне прийняття участі фахівців у ПОВІТРЯНОМУ огляді 2012 року повідомило, що кожен з них лікував середнє число 35 пацієнтів з IPF. Більше, ніж три чверті (77%) сказали, що їх центр завжди використовує мультидисциплінарне обговорення команди для діагностування IPF, як рекомендується в останніх рекомендаціях IPF. Весь (100%) фахівців, які відповідають на анкетне опитування, використовував комп’ютерну томографію з високою роздільною здатністю (HRCT) і аналізи функції легкого, щоб діагностувати IPF.Pirfenidone є перорально активним, маленьким лікарським засобом молекули, яке було дозволено для лікування дорослих з помірним пом’якшити IPF в ЄС в 2011 і було доступно в Японії з 2008.

Цього надала позначення Ліки від рідкісних хвороб і Найкоротшого шляху FDA в США і також має статус Ліки від рідкісних хвороб в Європі. Це інгібує синтез TGF-бети, хімічний медіатор, який грає ключову роль в фіброзі, і інгібує синтез TNF альфа, цитокін з активною роллю у запаленні.

Професор Карло Альбера, Ад’юнкт-професор Респіраторної медицини, університет Турина, Італія, повідомив, що клінічний досвід з pirfenidone на основі названої пацієнта в 113 пацієнтів з помірним пом’якшив IPF в його центрі. «Три, шість і дев’ятимісячні результати підтверджують ефективність і безпеку pirfenidone в реальному врегулювання», сказав він.ПОВІТРЯНА зустріч була підтримана необмеженим освітнім грантом від InterMune, і програма була організована незалежним науковим комітетом на чолі з професором Чезаре Сальтини, професором Респіраторної медицини в університеті Скелястих вершин Vergata, Рим, Італія.Мер Сьюзен доктор філософії, медичний журналіст, Лондон, Великобританія

идиопатическоголегочныйлечениеувеличивать

 • Квітень 13, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Разудалов Богдан

  ходити обосраными це їх звичний стан ?


  13.04.2018 в 21:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mejind

  Щоб у неї XES стільки тривав…


  14.04.2018 у 02:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Laidar

  Невідомо однак що там Кукашекно робить ХЛОРУ що б він йому давав кредити на п�%@Еддержание радянської белорашки, будь обьективен, не виключай такого, цілком ймовірно це правда.


  14.04.2018 в 12:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Golar

  імпорт вірогідно навіть більше ?


  15.04.2018 у 03:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tekasa

  Отрути, ти там як?


  15.04.2018 в 15:18
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ірина Казимирівна

  А в результаті з’явилася “україна”….


  15.04.2018 в 18:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Felbine

  )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


  16.04.2018 в 10:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kedar

  І біологічне теж. Кілька сотень кг лобкових вошей запустили російською мамзелям.


  16.04.2018 у 16:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Beazeth

  Дивно що не відзначені ті що в Голосіївському лісі


  17.04.2018 у 03:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Landanaya

  Як читається дифтонг у слові “dothrak”, в оригіналі?


  17.04.2018 в 09:41
  Увійдіть щоб відповісти