Збільшуємо багажник-просте і дешеве рішення

36

У renault kaptur 4 x 4 багажник невеликого обсягу, тому я вирішив пожертвувати підпіллям.

Новий фальшпол зробив з двох склеєних листів двп. Він з двох частин-нерухомої (285 мм) і кришки докатки (630 мм). З’єднав їх гумовою смугою від автокамери. Нерухома спирається на наявні нижні припливи, кришка — на докатку. Додаткові опори – з пінопластових брусків. На кришці докатки з боків зробив вирізи, які дозволяють відкривати її на більший кут і одночасно виконують роль ручок.

По висоті багажник додав 55 мм, і не треба знімати фальшпол, щоб дістати докатку.

В. Кривошеєв, м. Самара

коли допомагати забороняє… Закон! ви знали про це?набридли штрафи? постав асистенташтрафи гибдд прив’яжуть до прожиткового мінімуму

приз автору ради-набір автокосметики astrohim.

а для кріплення вантажу в багажнику того ж каптюра можна використовувати гумові джгути з гачками на кінцях. Один гачок зачіпається за кільце isofix, джгут пропускається через кронштейн фіксації спинки заднього сидіння, і другий гачок зачіпається за інше кільце.

Шановні знавці автомобіля! надсилаючи поради, не забувайте повідомляти свою поштову адресу з шестизначним індексом, прізвище, ім’я та по батькові (повністю), а також телефонний номер для зв’язку. Це істотно спростить і прискорить відправку вам заслужених призів.

Свої поради ви можете надсилати на електронну пошту [email protected]. По можливості ілюструйте власні ноу-хау фотографіями та / або схемами.