Заз таврія другого покоління: нові зображення

33

Український дизайнер роман прядко представив нові рендери в рамках свого проекту автомобіля zaz tavria nova. Раніше роман публікував скетчі цієї машини в профіль, тепер же ми можемо бачити, як автор представляє модель в проекції 3/4 спереду. Особливий інтерес викликає візуальне порівняння з колишньою таврією-виразне спорідненість можна знайти в дизайні колісних дисків, що перегукується із зовнішнім виглядом ковпаків на колесах радянської машини.

В іншому ж машина, за великим рахунком, виглядає просто як ладний трьохдверний хетчбек нашого часу. І хоча до реальних планів заводу заз цей проект відношення не має і є лише фантазією автора, прядко вказує деякі подробиці.

На думку дизайнера, нова таврія повинна бути машиною європейського а-класу, з колісною базою до 2,4 м. У планах-опрацювати вигляд п’ятидверної версії, а далі-обіграти зовнішність інших представників канонічного модельного ряду, що включав, крім батьківської трьохдверки таврія і п’ятидверного ліфтбека славута, універсал дана і версію пікап.

У коментарях до посту читачі вбачають ідеологічну схожість показаного концепту з представниками стилю неокласики — honda e, renault 5, hyundai ioniq 5 — і в цілому схвально відгукуються про проект. На жаль, заз в даний момент реалізує зовсім інший проект: сприяє поверненню бренду lada на український ринок.