Залізниця, яка заслужила прізвисько ” найгіршою в світі»

30

Деякі регіони сполучених штатів з повним правом можна назвати глибинкою. Тут не діють загальноприйняті правила, а місцеві жителі задовольняються сільським побутом і абсолютно нерозвиненою інфраструктурою. Одне з таких місць-область між штатами огайо і індіана, яка прославилася в якості найгіршої залізниці в світі.

Широка громадськість дізналася про існування залізниці, що з’єднує місто вудберн (штат індіана) і селище ліберті центр (штат огайо) з відео, що потрапило в глобальну мережу. На ньому по залізничному полотну з черепашачою швидкістю пересувається поїзд , підстрибуючи на купинах і вибоїнах і виляючи з боку в бік.

Будь-якого залізничника така картина не тільки поставить в глухий кут, але і буде переслідувати ночами. На жаль, в цій місцевості така ситуація стала буденною і звичною.

Після того як залізничне сполучення занепало, оскільки його підтримувати стало просто нерентабельно, про ділянку залізниці napoleon, defiance&western railroad перестали дбати зовсім.

Він вимагав планових і ремонтних робіт, але вони не проводилися десятиліттями. В результаті такого нехтування залізничне полотно прийшло в цілковиту непридатність.

Прогнилі шпали постійно розсипалися в труху, а на деяких ділянках були розламані рейки. На подив, залізниця тут постійно працювала, оскільки залишалася єдиним постійним сполученням, вкрай необхідним для працювали в обох штатах сільськогосподарських і невеликих промислових підприємств.

Ситуація стала трохи краще, коли в кінці 2012 року цю ділянку залізниці викупила компанія pioneer railcorp, а для її ремонту (в числі інших) був виділений грант у розмірі 4,1 мільйона доларів, в рамках якого повинні були замінити 16 кілометрів рейок на 29-кілометровій ділянці, а також 29 тисяч шпал.

У 2019 році компанія pioneer стала частиною brx transportation holdings, а ремонтні роботи періодично проводяться досі. Стан залізниці, хоч і став кращим, але далеко від того, щоб його можна було назвати нормальним.