Закон про доступну охорону здоровя економить реципієнтам безкоштовної медичної допомоги мільярди на відпускаються за рецептом ліки

185

Научно

Як минулого тижня Безкоштовної медичної допомоги Відкритий Прийом стає ближче, міністр охорони здоров’я і соціального забезпечення Кетлін Себеліус вчора оголосила, що економія на відпускаються за рецептом ліки перевищила $5 мільярдів завдяки Закону про доступну охорону здоров’я.Більш ніж 5,8 мільйонів осіб, що використовують Безкоштовну медичну допомогу, отримали вигоду з допомоги, яку закон про охорону здоров’я дає з проміжком освітлення відпускається за рецептом ліки Безкоштовної медичної допомоги, званим «отвором пампуха».

За початкові 10 місяців 2012 року, близько до 2,8 мільйонів людей врятували середнє число 677$ на одних тільки рецепти на ліки. Одночасно, приблизно у 23,4 мільйонів чоловік з регулярною безкоштовною медичною допомогою були одна або більше профілактичних послуг безкоштовно з 2,5 мільйонами з них отримує Щорічне Відвідування Гарного здоров’я.

Секретар Себеліус заявив:«Закон про охорону здоров’я економить гроші на людей з Безкоштовною медичною допомогою. Всі з Безкоштовною медичною допомогою повинні подивитися на їх здоров’я і можливості плану лікарського засобу для додаткового значення перед Безкоштовною медичною допомогою, яку відкритий період прийому закінчує на цьому тижні».

Освітлення безкоштовної медичної допомоги зупиняється, коли припис варто загальних 2 930$ або вище. Специфічно, на 2013 закон дає людям з безкоштовною медичною допомогою, які знаходяться в отворі пампуха, більш високих заощадженнях зі знижками, що збільшуються до 53 відсотків вартості препаратів зареєстрованого патентованого назви та 21 відсотка для дженериків. Ці знижки також допоможуть старшим, исчерпавшим їх освітлення і змушеним заплатити з кишені за ліки за рецептом. Отвір пампуха буде закрито в 2020, до тих пір, економія на освітленні Безкоштовної медичної допомоги відпускаються за рецептом ліків буде повільно рости.

Новий закон дає реципієнтам Безкоштовної медичної допомоги можливість бути більш здоровим шляхом усунення доплати і франшиз для багатьох профілактичних послуг. До 2011 люди з Безкоштовною медичною допомогою були наповнені з кишені за багато профілактичні послуги.

Витрати є тепер меншою кількістю занепокоєння про старших, що хоче лікувати проблеми рано і залишитися здоровими. Приблизно 32,5 мільйона людей з оригінальним Перевагою Безкоштовної медичної допомоги або Безкоштовної медичної допомоги отримали один або кілька вільні профілактичні переваги.

Додаткова вигода — те, що доступні препарати заохотять більше людей брати своє посередництво, що приводить до зниженими довгострокових медичних витрат. Якщо пацієнт Безкоштовної медичної допомоги приймає антибіотик, щоб відобразити інфекцію, або регулярно використовує їх артеріальну гіпертензію або ліки інсуліну, вони економлять урядові гроші шляхом стабілізації їх санітарних умов і тому запобігання дорогих екстрених госпіталізацій.Відкритий прийом закінчується 7 декабряКаждый рік протягом відкритого часу прийому Безкоштовної медичної допомоги, ті люди з Безкоштовною медичною допомогою повинні порівняти витрати, переваги, і лікарський засіб і програми медичного страхування визначити найкраще значення протягом наступного року.

Користувачі безкоштовної медичної допомоги повинні часто досліджувати свої варіанти охорони здоров’я, тому що унікальні питання охорони здоров’я людини, об’єднані з їх здоров’ям або планом, що відпускаються за рецептом ліки, можуть бути змінені з року в рік.Центри координації програм “Медікер” і “Медікейд” (CMS) рекомендують, щоб користувачі Безкоштовної медичної допомоги зареєструвалися у високоякісних плани та отримали велике значення для своїх грошей.

Рейтинги здоров’я Безоплатної медичної допомоги та планів, що відпускаються за рецептом ліки важливі, і пошук 5 зоряних планів рекомендується.

бесплатныйдоступныйзаконздравоохранениереципиентэкономить

 • Березень 26, 2018
 • коментарів 7
 • admin
 • Науково

коментарів 7


 • Беломестина Діана

  Алдар, все ти зрозумів про що я пишу. Якщо 15 ників пишуть одне і те ж, в один момент, і не пишуть нічого крім сумовитою )(уйни, то так, з імовірністю 99% це платні тролі. Наприклад ті хто в цій новині перепостив багато разів фейк шо у полицеских забрали пістолети


  26.03.2018 у 20:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Задорожний Дмитро

  Правильно! Не заважайте єврейським окупантам керувати країною!!!


  26.03.2018 в 22:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Adodor

  а хто тобі сказав що їх заборонили? ограничли діяльність їх дочок в україні. користуватися існуючими програмами ніхто не забороняв


  27.03.2018 в 09:28
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ведерніков Степан

  *Американці спочатку боролися за незалежність, потім проти рабства за свободу і як вони розпорядилися свободою? Стали рабами.* Шериф Бентоню Траса 66. —майже класика


  28.03.2018 в 00:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mofyn

  кіт -котів, та не менше у нас зарплати, я там вже поправився, то їх статичстический пкомитет з курсом наипал


  28.03.2018 в 11:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Macage

  Ти так дивуєшся як ніби в росії немає профілактичних відключень :))


  28.03.2018 у 18:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Jugami

  Ніби ж в Росії талони на їжу будуть роздавати з 2016-го, не? :))


  29.03.2018 у 05:37
  Увійдіть щоб відповісти