За кадром найгучніших відео з Кеном Блоком

227

Відео: Gymkhana за кадром: як знімають найкрутіший гоночний блокбастер?

Напевно, кожен з нас бачив жваві гоночні етюди неповторного трюкача Кена Блоку. Цей молодящийся чоловік 50 років народження (за нього абсолютно не скажеш) дійсно витворяє на автомобілі в заметі таке, що очі не можуть повірити, що таке можливо! Сантиметри, а іноді якісь міліметри відокремлюють його черговий надпотужний ралійний болід від повного знищення, нову серію від повала, а самого Кена від загибелі!

Кожен раз він виходить сухим з колотнеч, немов той набив оскому супергерой бойовика. Але чи так легко даються команді Hoonigan бездоганні кадри? Ні, і зараз ви зрозумієте чому. Десятки дублів, десятки стертих в нуль автомобільних покришок. Нерви на межі і постійний ризик. Ось чому відео на YouTube з участь Блоку набирають такі гігантські перегляди – у роликах все непідробне – адреналін, страх, радість перемоги. Несинтетические почуття у професійному бізнес-медіа проекті. Дуже рідкісне поєднання.

За кадром найгучніших відео з Кеном Блоком

16 листопада вийде тизер 10 частини Gymkhana. У грудні вийдуть дві повнометражні серії десятої частини. Але перш творці вирішили показати, наскільки важко часом знімати розважальний контент вищої проби.

В 10-й серії взяли участь п’ять місць зйомок і п’ять різних автомобілів, у тому числі дикий твін-турбо Мустанг, на якому Блок дрифтовал вгору по схилу в частині «Climbkhana».

Гаразд, від слів до справи. Дивимося: